Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

Bolu'da soba faciası: 1 ölü

Bolu'da soba faciası: 1 ölü
  28 Ocak 2010
  Bolu'da soba faciası: 1 ölüBolu'da soba faciası: 1 ölüBolu'da soba faciası: 1 ölü

     Bolu'da akraba ziyaretine gittikleri evde kalan 2 kişi sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenirken, bir kişi hayatını kaybetti.
     Olay, merkeze bağlı Okçular Köyü'nde meydana geldi. Aile büyüklerine ziyarete giden Emre Güler (17) ve dayısı Ayhan İlgen (32), gece misafirliğe gittikleri evde kalmaya karar verdiler. Aynı odada yatan dayı ve yeğen, gece sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi. Sabah torunlarının kalkmadığını gören anneanne, odaya girdiğinde korkunç manzara ile karşılaştı. 32 yaşındaki torunu Ayhan İlgen olay yerinde hayatını kaybederken, 17 yaşındaki yeğen Emre Güler ise yaralı olarak İzzet Baysal Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Acılı baba Cabir İlgen ise fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.
      Köy Muhtarı Mustafa Kalaycı, "Aile sabah saat 10:00 civarında çocuklar kalkmadığı için şüphelendi. Daha sonra zehirlendiklerini öğrenince 112 Acil Servis ekiplerine haber verdiler" dedi.
      Bolu'da son bir hafta içinde karbonmonoksit gazından zehirlenen 3 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi de yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

  • Osman Yanık30 Ocak 2010 . 02:04

   İnna lillahi ve inna ileyhi raciun
  • hüseyin kapdan29 Ocak 2010 . 08:27

   başın sagolsun  cabir abi .

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak