BolununSesi, Bolu Halkı'nın vicdanının sesidir

Başkan hastaları ziyaret etti

Başkan hastaları ziyaret etti
  9 Şubat 2010
  Başkan hastaları ziyaret etti

   Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz hasta ziyaretinde bulundu. Başkan Yılmaz sabah saatlerinde 3 evi ziyaret ederek hasta vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını dinledi.

  Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ilk ziyaretini Sümer Mahallesi'nde oturan Hüseyin Kavakçı'ya yaptı. Yürüyemeyen Hüseyin Kavakçı ve ablası ziyarette dolayısı ile Başkan Yılmaz'a teşekkür etti. Hastanın sıkıntılarını dinleyen Başkan Yılmaz yapılması gereken konuların yerine getirilmesi için talimat verdi. Evde bir süre kanal Başkan Yılmaz geçmiş olsun dilekleri ile buradan ayrıldı.

  Buradaki ziyaretin ardından İzzet Baysal Endüstri Meslek Lisesi bahçesinde Baraka'da yaşamları sürdüren Recep Ok ve ailesi ziyaret edildi. Başkan Yılmaz hasta ziyaretinde son durağı Sağlık Mahallesi'nde oturan Hale Gider'in evi oldu. Ziyaret nedeniyle çok mutlu olan Hale Gider; "Ziyaretiniz beni çok sevindirdi. Kapıyı ben açıp, sizleri karşılamak isterdim."dedi.

  Yürüyememesine rağmen çok neşeli ve karşısında ki insana pozitif enerji veren Hale Gider Başkan Yılmaz'la uzun uzun sohbet etti. Başkan Yılmaz Hale Gider'in neşeli olması ve bu moralin kendisini çok sevindirdiği belirterek kısa sürede ayağa kalkması dileğinde bulundu.

  • BOLUNUNFANATİĞİ10 Şubat 2010 . 19:29

   BAŞKAN HASTA ZİYARETİNE GİTMİŞTİR ANCAK BASINI ALIP DA GİTMEK NE OLUYOR ANLAMIYORUM?
  • sinan10 Şubat 2010 . 08:52

   sayın başkanımızı bu onurlu davranışından dolayı tebrik ediyorum Yaşlılar hastalar garipler bir toplumun bereketidir.
  • Ahmet9 Şubat 2010 . 23:59

   Çok güzel seni tebrik ediyorum başkanımmm..
  • nurettin 9 Şubat 2010 . 22:15

   Bolu belediye başkanı sayın Alaaddin Yılmazı  insani vasfından dolayı kutluyorum.Hizmetlerinin devamını temenni ediyorum.
  • MUSA GACIM.9 Şubat 2010 . 18:08

   sn. alaaddin başkanı canı gönülden tebrik ederim.işte böyle olmalı müslüman.sadece iyi günde değil, mühim olan zor günde hatırlanmak.inşaallah bu vatandaşlarımızın ihtiyaçlarıda karşılanır.
  • Okan9 Şubat 2010 . 17:08

   Çok güsel bir davranış,tebrik ederim bu davranışınız devam ederse AKP li olabilirim belediyeli seçimlerinde.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak