Gazetemiz sadece ve sadece Türkiye Basın Konseyi'ne üyedir

"Bakkal Amca'nın önemli bir yeri var"

"Bakkal Amca'nın önemli bir yeri var"
  10 Şubat 2010
  "Bakkal Amca'nın önemli bir yeri var"

      Bolu Bakkallar, Şekerciler ve Bayiler Esnaf Odası yeni yönetimi Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz makamında ziyaret etti.

      Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ıyeni yönetim kurulu üyeleri ile ziyaret eden Bolu Bakkallar, Şekerciler ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Selahattin Ayen çalışmalarında yerel yönetimlerin önemine değindi. Ayen, "Bu görev bize önemli yükler getiriyor. Ama biz bunun altından kalkacak donanıma sahibiz. "dedi.

      Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'da yeni yönetime başarı diklerinden bulunarak sivil toplum örgütlerlinin ayakta kalmasının siyasi yaşantı için önemli bir gelişme olduğunu söyledi. Geleceğe yönelik olarak bakkalların birleşerek bir yapı oluşturması yönünde hareket etmesi gerekebileceğini ifade eden Başkan Yılmaz; "Kültürel anlamda bakıldığında bakkalların Türkiye'de çok önemli.Bakkal amcanın çok önemli bir yeri var. Nostalji olarak bunun yaşamsını hepimiz istiyoruz."şeklinde konuştu.

  • R. aydın11 Şubat 2010 . 10:05

   alaattin yılmazında beyin olarak başbakandan ne farkı var tabiki oda bakkallara birleşin diyecek çünkü diyeceği başka bir şey yok fikride yok.bu insanlar küçük sermayelerle geçinmeye çalışıyorlar yani kendi işinin patronları büyük marketlerle rekabet etmeleri zor allah hayırlısını versin.
  • mavi11 Şubat 2010 . 00:47

   Selahattin Bey acaba ne zaman bırakacak oda başkanlıgını ???

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak