Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

BENİ ÖZEL HASTANEYE….?

Dumlu Demircioğlu

BENİ ÖZEL HASTANEYE….?
  5 Nisan 2023

       BENİ ÖZEL HASTANEYE….?

      Kahramanmaraş depreminde enkaz altından yaşlı bir hanımı çıkardılar, kameralar o anı çekiyordu ve kurtarılan yaşlı hanım: kendisini kurtaranlara aynen şöyle dedi.- BENİ ÖZEL HASTAHANEYE GÖTÜRMEYİN- . Gördük, dinlendik..

       Şüphesiz milyonların yüreği yanmıştır. Ölümden dönen bir kişinin arzusuna bakarmısınız, ne kadar acı. DEVLET HİZMETİ ÖZEL olmamalı. Yurttaşlar arasında ayırım yapılamaz. Askerlik de ve eğitimde de özel tabiri kaldırılmalıdır.

      Cefakar, sabırlı, saygılı, fedakar bu yüce TÜRK MİLLETİNE, paralısın veya paran yok diye hizmetlerde sınıflandırma asla olmamalıdır. Parası olan askerlik bile yapmayacak. Ne kadar acı; parası olmayan sağlığını kaybedecek. Bu uygulama, söylermisiniz ne kadar vicdani?

        Hele de MİLLİ SAVUNMA-MİLLİ EĞİTİM VE YANLARINA MUTLAKA MİLLİ SAĞLIK eklenmelidir. Devlet bütün bu hizmetleri ayırım yapmaksızın eşit uygulamalıdır.

      Enkazdan kurtulan hanım teyzeyi hiç unutamıyorum. YA SİZ ….?

      Dumlu DEMİRCİOĞLU

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak