Halk BolununSesi'ne güveniyor. Okunuyorsak sebebi budur

Belediyespor bu takımı neden kapattı?

Levent Ömer Bıltır

Belediyespor bu takımı neden kapattı?
  24 Aralık 2022

        BOLU BELEDİYESPOR KADIN  HENTBOL TAKIMI

         Boluspor futbol  takımı. Otuz kişilik kadroda bir iki Bolulu var. Bolu Belediyespor kadın voleybol  takımı bir tane Bolulu oyuncu yok.

         Sebenspor hentbol takımı vardı. Sevgili Gürkan 7 yaşlarında ilkokuldan oyunucularla başlayıp, 7 – 8 sene emek verdikten sonra takımı birinci ligde kafaya oynatıyordu. İçlerinden dört beş tane milli oyuncu çıktı. Ödülünü takımı kapatarak verdiler.

        Ne belediye ne de hani şu Boluspor maçlarında gururla selfie çektirip poz veren bir Bolulu zengin sahip çıkmadı takıma. Kapandığını ruhları bile duymadı. Bolu kadın voleybolunun yıllarca altyapısı olan İnkılap spor kulübü nerde bilmiyorum. Alt yapı oldu mu kapa gitsin. Belediyespor neden bu takımı kapattığını bir açıklayabilir mi ? Yıllarca bu takımı çalıştırmış Tayfun, Remziye ve Hamit hocalar nerdeler. Neden şu andaki a takımda bir görev verilmiyor. Bütün takımlara bakıyorum baş antrenör yanında en azından dört beş kişi var. Bizim takımımızda bir yardımcı antrenör, bench bomboş. O kadar kötü gözüküyor ki...
    
           Gelelim konumuza. Elimizde kala kala bir tek Bolu Belediyespor kadın hentbol  takımı kaldı.Süper ligin bir alt ligi olan birinci ligde yalnızca Bolumuzun kızlarıyla mücadele ediyorlar. Voleybol takımının her tarafa bilboardlarda boy boy devasa resimleri ve maç ilanları asılırken hentbol takımımızın bırakın bilboardları, caddede ufacık bir a4 kağıda yazılmış ilanını bile görmedim. Bu kadar mı zor ilan asmak. Bayramlarda seyranlarda, su parasında bile her seferinde telefonuma mesaj geliyor belediyeden. Maçlarda neden bu mesaj gönderilmiyor. Herhalde suçları, Bolulu olmaları hentbolcu kızlarımızın..
      

        Takımımızın bu pazartesi, yani 26 aralık saat 14 'te Karaçayır salonda yenilgisiz Polatlı Belediye ile maçı var. Çok  güzel bir maç  olacak. Lütfen destek olalım, takımımıza ve Bolumuzun sporcularına.. 

          Levent Ömer BILTIR

    

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Milli egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, mahvolur. Milletlerin esirliği üzerine kurulmuş müesseseler her tarafta yıkılmaya mahkumdurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Düzce Çiçekçi