Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

DEĞİŞMEYEN MANDACI ZİHNİYET!

Konuk Yazar

DEĞİŞMEYEN MANDACI ZİHNİYET!
  20 Eylül 2021

        DEĞİŞMEYEN MANDACI ZİHNİYET!

         BU MİLLETİN İSTİKLAL HARBİNDE GİYECEK ÇARIĞI YOKTU. ŞİMDİ AÇLIKLA MI KORKUTACAKSINIZ?

          “Siz Mavi Vatan diye 200 kilometreye uzanan bir alanı kendi egemenlik alanı olarak görürseniz saldırgan ve yayılmacı görüntü verirsiniz” diyor. Türkiye’ye emperyalist diyor, yayılmacı diyor, saldırgan diyor.

        Kim? Ünal Çeviköz..

        Kim bu şahıs? CHP Kongresinde delegelerin ismini çizdiği, yani görev vermediği ancak Kılıçdaroğlu tarafından Genel Başkan Baş danışmanı yapılan, Türkiye’nin değil de adeta küresel güçlerin tezlerini savunan bir zavallı.

        ABD ve Avrupa; Ege adalarını füze üssüne dönüştürürken, Dedeağaç’ta bile Türkiye’ye karşı askeri üs kurup yığınak yaparken, bunlarla mücadele ettiği için mi saldırgan Türkiye?

         Türkiye; ABD ve İsrail’in; İran sınırından Akdeniz’e uzatmaya çalıştığı o koridoru, o haritayı yok ettiği için mi saldırgan?

         Fransa ve Yunanistan ile birlikte bütün Batı’nın bizi Akdeniz’de boğarken Libya ile deniz yetki anlaşması imzaladığı için mi saldırgan?

        ABD ve bütün Batı, Doğu Akdeniz’e yerleşirken buna izin vermediği için mi saldırgan? Artık şehirlerimizde bombalar patlamadığı için mi, terörü adresinde vurduğu için mi, ABD, Avrupa ve İsrail’in terör üzerinden saldırılarını durdurduğu için mi saldırgan Türkiye?

        Büyükelçilik yapmış, Türkiye’yi temsil etmiş bir adamın “Türkiye algısı”na bakar mısınız? CHP’nin Türkiye algısına bakar mısınız?

         “Sınır namustur” palavraları ile zihin karıştıranların vatan, millet, ülke algısına bakar mısınız?

          Dedeağaç’ta ve Ege adalarında ABD üslerinin ne işi var? Hadi hep birlikte buna karşı bir şey söyleyin? Kılıçdaroğlu daha dün ”Sorunları HDP ile birlikte çözebiliriz”derken, yine dün HDP’li Sezai Temelli “Çözümün adresi ve asıl muhatabı İmralı’dır” yani Öcalan’dır demiştir.

        Milletimizin gündemini algı operasyonlarıyla, ucuz politikalarınızla değiştirmeye gücünüz yetmeyecek. Milletimiz, Devletimizin bekası için her zamanki sağduyusunu gösterecek,sizleri yıllardır debelendiğiniz muhalefet çukurunda ikamete mahkum edecektir.

         Not; Yazılarımda size aktarmakta yarar gördüğüm alıntılar yer almaktadır.

         Esat Kibaroğlu

         

  • tarikatler cemaatler6 Ekim 2021 . 15:04

   Cemaat ve tarikatlar, Haçlıların Anadolu'da kurdukları ileri karakollarıdır.
  • Tek Millet ne? 6 Ekim 2021 . 14:28

   En büyük Türk Atatürk. Ne Mutlu Türküm diyene.....
  • Sandallarlı22 Eylül 2021 . 10:50

   Chp nin Ünal Çeviköz gibi bir başdanışmanı varsa dışarda devlet düşmanı aramaya gerek yok. Kılavuzu karga olanın burnu ...... kurtulmazmış.
  • Emrullah Gideroğlu21 Eylül 2021 . 22:49

   Kibaroğlu güzel bir yazı kaleme almışsınız tebrikler teşekkürler. Silahtaroğlu biz dostlarımızla yürüyeceğiz yöneteceğiz diye bir laf etmişti. Bunun içeride ki dışarıda ki dostları kim ki? Aslında cevap çok basit kim Türkiye düşmanı o Silahtaroğlu'nun dostu.
  • Deniz20 Eylül 2021 . 23:09

   Eline yüreğine kalemine sağlık aynen öyle aynı zavallı Azerbaycan a asker göndermemizede açıktan karşı çıkmıştı tam bir vatansız tip cehapeli

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak