Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Yetmedi mi???

Yaşar Eyüpoğlu

Yetmedi mi???
  23 Nisan 2019

       Yetmedi mi???
        Bizde Lider denilince,
        Laf sokuşturma, ortalığı germe, oy verenleri kendine bağlama, biraz sivrilenlerin başını ezme, mutlak iktidarları için ortaklıklar kurma, dün ağır eleştirdiklerine bugün güzellemeler yapma.
       Veya,
       Yalanları gerçek gibi sunan, Beka denince koltuğunun devamını anlayan, dini acımasızca kullanan, karşı görüşe vurdukça büyüdüğünü sanan MODASI GEÇMİŞ siyasiler akla geliyor.
       Oysa Yunanistan'a bak, Fransa'yı gör. Avrupa'nın diğer ülkelerine göz at, ya gençler iktidarda veya kıdemliler gitme hazırlığında. Almanya'da olduğu gibi.
  Bizim ömrümüz ise; Haberlerde günlük sokmaları dinlerken liderlerin alın çizgilerini, gözaltı torbalarını yüz buruşuklarını sayma ile geçiyor.
  Sahi, biz ne zaman Avrupalı olacağız ???
                                                                         Yaşar Eyüpoğlu 

   

  • Taner Başer 24 Nisan 2019 . 00:15

   Sayın hocam Tesbitiniz çok doğru söylenecek çok ama çok söz var bu gibiler için. Ellerinden gelse koltukla gömülecekler.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak