Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Songül Yarbayım

Dumlu Demircioğlu

  13 Haziran 2017

           SONGÜL YARBAYIM;

            Helikopter kazasında şehit düşen vatan evlatlarımızın acısına hiç bir yürek dayanmaz. Bundan önceki şehitler ve acıları gibi.
           Gazetelerde bir resim ve televizyonlarda bir görüntü var ki, hiç unutamıyorum. SONGÜL YARBAYIM TÜRK BAYRAĞI'NI SELAMLIYOR.
        Dimdik, korkusuz, gözlerinden ateş fışkırıyor, güçlü, silahlı kuvvetlerin göz bebeği, vatan sevgisi ile dolu, bayan amma binlerce erkekten daha erkek, uğruna canımızı verdiğimiz vatanımızın sahiplenilmesinde silahlı kuvvetlerin bir TÜRK SUBAYI SONGÜL YARBAYIM.
         Babasız büyütülmüş. Annesi onu diğer 3 kardeşi ile beraber acılar ve yokluklar içinde büyütmüş, okutmuş. Malatyalı bu annenin böyle şerefli bir TÜRK Subayı yetiştirmesindeki önemli rolü hiç şüphesiz takdire şayandır.
          Anneye baş sağlığı dileyenlere dedi ki; Benim başım sağ olmasın. Hiç unutamıyorum, göz yaşlarıma hakim olamadım. Bu acılara dayanılmaz.
          SONGÜL YARBAYIM NUR İÇİNDE YAT. UNUTMAKİ SEN BİR NENE HATUNSUN, SEN BİR SULTANAHMETTEKİ HALİDE EDİP ADIVAR'SIN, SEN BİR KARA FATMASIN.
        Şimdiki nesiller, beyler, bu kahramanları tanımazlar, bilemezler amma, YÜREĞİ VATAN SEVDASI İLE ÇARPAN milliyetçi vatan evlatları asla SONGÜL YARBAYLARINI UNUTMİYACAKTIR. 

                                                       Dumlu DEMİRCİOĞLU

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bir milleti hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir toplum olarak yaşatan da, köleliğe, yoksulluğa düşüren de eğitimdir.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak