Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Yaşlılar Evi

Dumlu Demircioğlu

  14 Mart 2015

         8 mart Dünya Kadınlar gününü kutlamayı biliyoruz, gayet güzel artistlik numaralar yapıp nutuklar atmasını iyi beceriyoruz. Zaten bizler hep, anma ve kutlama günlerinde sahnelerde çok iyi boy gösteririz. Yapacağız edeceğiz, caklarla cuklarla o anı heyecanlandırırız, milletimiz daha çok mantıki değil, duygusal olduğu için, söylenenlere hep inanırlar. Daha sonra bakarsınızki ortada hiç birşey yok.....?
        Nüfusu 100 binden fazla olan şehirlerde Belediyeler KADIN SIĞINMA EVİ yapmak mecburiyetinde. Hele de içinde bulunduğumuz bu çok vahşet dolu zamanda biçare kadınların sığınmalarını ele almak şart.
         Köyleri ile beraber şehrimizde çok zor durumda olan kadınlarımızı mutlak surette emniyete alıp barındırmak mecburiyetindeyiz.
          Ya YAŞLI VATANDAŞLARIMIZ......... Sahipsiz veya sahiplenilmeyen yaşlılarımız Bolu'muzda pek çok.
          İZZET BAYSAL büyüğümüzün eserleri varsa da yeterli değil. Niçin bunlara ilaveten Belediyemiz YAŞLILAR HUZUR EVİ yaptırmıyor, niçin....? Bütçeden sarf edilen gereksiz ve lüzumsuz, karşılama uğurlama, geziler, hediyeler vesair masraflar kısılmak suretiyle pekala Bolu'ya hem Kadın sığınma evi ve hemde Yaşlılar huzur evi yapılabilir. Belediyemizin bu imkanı fazlası ile var. Yeter ki ele alınsın ve karar verilebilsin. Bolu halkıda bilsin ki Bolu Belediyesi gerçekten bir iş yapmış..?
          Ne dersiniz, yanılıyormuyum, haksızmıyım. Ağlamayana meme yok....
                                                                   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bilgi insanı şüpheden, iyilik acı çekmekten, kararlı olmak korkudan kurtarır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Abant Bungalov Evleri