Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Başınız sağolsun....?

Dumlu Demircioğlu

  27 Nisan 2014

           Ermenilerin torunlarına baş sağlığı diliyorum, taziyelerimi sunuyorum. 100 yıl önce meydana gelmiş olan bu olaylardan dolayı, şimdi kalkıp habire düşmanlık beslemenin ve devamlı kin tutmanın doğru olmadığını söylemek, bana göre yerinde ve tutarlıdır, fedakarane söylenmiştir.

           Bütün dünyada hoş karşılanmış olabilir belki de. AMMA... Ya bizim o tarihlerde kaybettiğimiz vatandaşlarımız ne olacak....?

          1914-1918 yılları içinde devam eden 1'inci dünya harbinde 1,5 milyon Osmanlı yurttaşı ve cephedeki askerleri öldürülmüşlerdir. Sadece 590 bin vatandaş Ermeniler tarafından Doğu Anadolu'da öldürülmüşlerdir.

          Biz millet olarak bu felaket yıllarını dünyaya anlatamadık. Kendi ülkemizde bile yetişen nesillere söylemedik, tarih kitaplarında bile konu edilmedi. Daha çok Doğuanadolu halkı bu mezalimi gayet iyi bilirler.

         Çünkü: Kurtuluş bayramları vardır, iyi kötü öğretmenler ve büyükler bildikleri kadar gerçekleri o günlerde yetişen gençlere anlatırlar. AMMA, Ermeniler hiç boş durmadılar ve hele de Sovyet Rusya dağılıp, kendi devletlerini kurunca, bütün işleri güçleri TÜRKLERİ kötülemek ve Ermeni soy kırımı varmış gibi bütün dünya milletlerini kendi cenahlarına çektiler. Biz yıllarca suskun kaldık.... ...Meydanı boş buldular ve başladılar cinayetlere... Yıllar içinde yabancı ülkelerdeki görevli Elçi, Başkonsolos, ateşe, müsteşar gibi devletimizi temsil eden 35 TÜRK'ü öldürdüler.

         Nasıl ki Çanakkale 'ye gidip oradaki gerçekleri görüyor iseniz, Erzurum'a gidip, Ermenilerin yaptığı mezalimi görmelisiniz. Halen Alaca köyündeki yüzlerce vatandaşın yok edilişi diri dir görülüyor. Camilere doldurulup yakılan insanların izleri halen o cami duvarlarında belli. Hamile kadınların karınlarına süngü sokup, bebeği süngünün ucunda gezdiren Ermeniler... Nasıl şimdi böyle kendilerini müdafaa edebiliyorlar.?

         12 Mart niçin Erzurum'un kurtuluş bayramıdır... Niçin ...?
          2 Nisan  Van'ın kurtuluş bayramıdır....   Niçin....?
         15 Nisan Ağrı'nın kurtuluş bayramıdır... Niçin...?
         15 Şubat Gümüşhane'nin kurtuluş bayramıdır... Niçin...?
          5 Ocak Adana'nın kurtuluş bayramıdır... Niçin...? Ve daha onlarcası Gaziantep-Kahramanmaraş, neden gazidir, neden kahraman..?
          Başsağlığı dilemek iyide... Adamlar iyice şımarıp Doğuanadolu'yu zaten istiyorlar, bu sefer bastıracaklar. Tazminat istiyorlar, bu sefer gemi azıya alıp iyice bastıracaklar.
          Daha dün BAYRAĞIMIZI ERİVAN'da yaktılar. Bunlar iyilikten anlamaz. OBAMA 'nın büyük felaket demesi bile, Türk milletine hakarettir. Vatanımızı savunurken ölmüşler, ölmüşüz.
          Almanlar Yahudileri fırınlarda yaktılar, kimsenin sesi çıkmıyor, soykırım lafı bile edilemiyor. Amerika Irak'ı mahvetti, 2 milyon Iraklı öldürüldü soykırım denilmiyor. Güneş batmayan İngiltere'nin dünyadaki cinayetleri hiç konuşulmuyor...?
         Ya Ermenilerin KARABAĞ'daki cinayetleri... İşgal ettikleri Azerbaycan toprakları...?
         YETER BE. NE DERSENİZ  DİYİN .
          BİZ TÜRK MİLLETİ OLARAK BURADAYIZ .

   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Milli egemenlik öyle bir nurdur ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, mahvolur. Milletlerin esirliği üzerine kurulmuş müesseseler her tarafta yıkılmaya mahkumdurlar.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak Bolu Yerlikaya Turizm