2021'de olursa bir şikayet, ölümden olsun…

Bolu'da Trafik mi !

Okuyucu Mektubu

  15 Ekim 2011

       Bir belediyemiz var evlere şenlik, düşman başına kış mevsimi geldi karın yağmasına 15 gün kaldı bütün yollar delik deşik...
       Ne plan var ne program ne de halkı bilgilendirme, 2 saat önce geçtiğiniz yol bir bakıyorsunuz kapanmış, bir levha ne zaman kapandı ne zaman açılacak belli değil, tek yönlü mahalle yollarına giriyorsunuz yol kapalı, ne var efendim yüksek katlı bir binanın vinçle camları temizleniyor dön geriye, nereden gidileceği belli değil.
  DSİ önünde Konuralp Caddesi'nde çalışmalar var, yollar kazılmış yol kapalı, araçlar Pazar yerine doğru yönlendiriliyor orada da kapan var, devam ediyorlar Ağda Camisi'nin oraya gidiyorlar. Orada da gelişi güzel park etmiş araçlar, okul servis araçları vs. araçlar rampada kalıyorlar. Fırınlar tarafından gelen araçlarla karşılaşıyorlar, bir sürü kargaşa vs.
       Böyle rezalet, eziyet olamaz. Bolu halkına saygı hiç yok, yolları kapatıyorsun iyi güzel, yönlendirdiğin tarafa bir zabıta, bir trafik memuru  görevlendirin de trafik keşmekeşliği bir nebze azalsın.
       Yetkililere sesleniyorum, tabi yüksek idarecilere, lütfen  masa başından bir kalkıverin de aracınızla 10 dakika Bolu'nun içinde bir gezi yapın, halkın çektiği sıkıntıları eziyeti bir görün.
  Çünkü Bolu halkı bunu hak etmiyor. Saygılarımla


                                                                                         Orhan ÖZDEMİR

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak