“Eleştiri belki güzel bir şey değildir, ama gereklidir. Ağrıyla aynı işi görür. Çünkü ağrı da vücutta bir arıza olduğunu haber verir.” Winston Churchill

Ekip olun

Sinan Gökdemir

  16 Nisan 2011

     Festivalimiz var. Mayısın sonu diyorlar. Bu tarih değşikliği neden bilemiyorum. Hoş, değişen tarih festivalimizi düştüğü gülünç durumdan kurtarmaya yetse inşallah. Yaşanmadan belli olmaz. Yaşayalım, görelim. Kepçe devir teslim töreni var aşçılık okulumuzun. Rahmetli Fatih hoca nur içinde yatsın. Eseri devam ediyor. Üzerine ne kattılar topraktan başka ben bilmiyorum. Bildiğim tek şey. Çok ucuzladık çokkk.
     Endazemiz bir kuruş etmez oldu. Oktay Usta olmasa ve bir kaç tane daha. Yokuz. Bunu kabul etmek insanın içini acıtıyor ama doğru olan bu. Oktay Usta'yı da bu kadar popüler bir insanı da Mengen festivalinde özel bir show ile görememek, aklıma başka şeylert getiriyor. Aman olmasın değerlerimize sahip çıkalım.
     Bir yarışma proğramına Mengen'den katılacak yarışmacıların belediye hoparlörlerinden anonsunu nasıl duyup sevindi isem, Nurdan Karagöz kızımızın avrupa halter şampiyonasında yarışmakta olduğunu ve akabinde avrupa ikincisi olduğunu aynı hoparlörlerden duyamamak tan yerin dibine girdim, UTANDIM.
     ALLAH UTANDIRMASIN. Yazacak çok şey var. Ekibine sahip olamayan Galatasaray'ın hali ders niteliği taşır. Yeni gelenlerin ne vereceğini yaşamadan anlayamazssınız. Dikta rejim yapma gafletine düşenler hep kaybettiler. Heykelleri yıkılalı yıllar oluyor. Var olanlarınkini de yıkmak üzere İNSANLIK. BAĞIMSIZLIK. HÜRRİYET.
    Nerede yaşıyorsunuz. Var olan bayrağı dikmek kolay. Olmayanı yapmak zordur. Getiren halk, hep götürmesini bildi. Sinirlerinize hakim olun savcılara iş çıkarmayın. Çırpındıkça batmak var unutmayın. Fevri hiç kimse başarılı olamadı. Ekibinize sahip olun. Aile olmak kolay değil. Yuva yıkmaya benzer. Yıkılan kaç yuva eski saadetini bulmuş ki.
    Biz dostuz anlayana.
    YÜZÜNÜZDEN GLÜCÜKLER YÜREĞİNİZDEN SEVGİLER EKSİK OLMASIN. SEVGİYLE Kalın.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak