Bolu'da BolununSesi Gazetesi okunur

Aramıza gelesin inşallah

Sinan Gökdemir

  24 Ekim 2010

       Benim ön sezilerim vardır. Ben abilerimi kardeşlerimi özet ile insanları iyice tanıyacak saftayım artık. Abilerin abisi Yener Abim ani bir ziyaret gerçekleştirdi bu gün. Terminal alemi. Baktım ooo. Hasret ve hürmet ile ellerinden öptüm. Çayımız çorbamız geliş amacını o yazar. Abim yazar. Bendeki mutluluk gözlerimin Fahrettin Yılmaz tarafından açılmasına kadar gidiyor. Anlatacak çok şey var. Fahrettin Yılmaz'ın a takımı başı ucundaki sekreter, ya da asistan olan hanımefendiye kadar. Sizler var olun ki, var olanların gözleri görsün artık. İyi ki varsınız.
     Yener Abi uzun lafın kısası. Oğlun, benide oğullarından say bu gazetede. Ben Yener Abim olmadan jübile yapmam diyorum. Yeni hayatı da çok seviyorum ama sen burada ölümsüzleştin be abi...
     Hani baba- oğul aynı takımda oynar ya. Haberleri olur. Babayı oğuldan ayıran nedir?
     Biz seni bekliyoruz Cumhur ve Sinan... Boluspor formasını Necip abi göndermedi ama sen getirdin abi..

     Sizleri seviyorum.
     Aramıza gelesin inşallah..

       Olacak bu sefer olacak
      iyi oynuyoruz. Keyifle seyrettim Boluspor Erciyes maçını. Kızdım şansızlığımıza. Levent Hocam harika. Sanki doğma büyüme Bolulu. Bu işi biliyor. Takıldık direklere. Takıldık penaltıya. Olmadı. Her zaman olmaz. Ama olacak. İç güdülerim olacak diyor. Kolay yanılmam. İnanmışlar çocuklar. Ben aslında Yaser'i bekliyorum. Yaser hadi biraz gayret. Sendeki kumaşı başkaları biliyorda, sen farkına varamıyorsun gibi geliyor. İpek kumaşsın sen. Değerini bil. Rasim Yılmazdemir hocamın selamınıda taaa Kayseri'den sevinçle aldım. Hocam sağol. aramıza dönmeni bekliyoruz. Spor toto süper lig deyiz.

    İNANIYORUMMM. SİZLERDE İNANIN
    

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak