Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

Bu bir feryattır

Dumlu Demircioğlu

  4 Ekim 2010

      Boluluyum diye övünenler maalesef hiç de Bolu'nun fevkalade önemli konuları ile asla ilgilenmiyorlar. Belki de seçilenlere ve atananlara güveniyorlar ve onların kararlarına esir oluyorlar. İnsanoğlunun her zaman yanlış yapabileceğini, hata yapacağını, zararlı olacağını hiç akla getirmiyorlar. Yetkili organlardaki kişiler her zaman güzel ve doğru iş ve eylemlerde olabilirler mi..? Bazen asla olamazlar. Allah bazen insanları şaşırtabilir. Ben her şeyi bilirim, yaparım, anlarım felsefesi ve iddiası, kişiyi öyle yanlışlara götürür ki, bir daha geri dönüşü çok zor olur. Etrafınızdaki kadroda dolduruşa gelebilir ve yanlış karar alabilirler.   

       UZATMAYALIM......
       Mahalli seçimlerden sonra dedikodusu ayyuka çıkan Hükümet Meydanı'nın iptali işi maalesef gerçekleşmek üzere. ...?
       NE GEREĞİ VAR-ACİL BİR İHTİYAÇ MI – SIKINTI MI VAR- SORUN MU VAR. Hiçbiri yok. Oraya harcanacak para TRİLYONLARI BULACAK. BORÇ İÇİNDESİN. YAZIK DEĞİL Mİ O KADAR MASRAFI TOPRAĞA GÖME CEKSİNİZ.
       Bolu'ya ne faydası olacak. Ben iddia ediyorum. KOCA BİR HİÇ. Aksine Bolu'nun merkezinde korkunç bir trafik sorunu meydana gelecek. Atatürk Bulvarı'ndan ve 4 koldan gelen vasıtaları nasıl Vali Konağı'nın önünden geçirip, U yaptırıp adliyenin önüne sokacaksınız. Ordu Evi'nin önünden merkeze gelen vasıtaları nereye yönlendireceksiniz. Kısacası trafiği mahvedeceksiniz, halk perişan olacak. Cici Taksi durağından daha da beter sorunlar ortaya çıkacak.
  Benim üzüldüğüm, herkes bu projeye uykulu gözlerle bakıyor. Hiç kimsenin bir düşüncesi yok. İlgililer bile vurdumduymaz.
      VAKİT KAYBETMEDEN HERKESİN BU PROJEYİ YERİNDE İNCELEMESİ GEREKİR. VALİLİK- EMNİYET- KARAYOLLARI- ŞOFÖRLER DERNEĞİ- BOLU KALKINMA VAKFI ve diğer ilgili kurum ve şahıslar.
      NEREDESİNİZ- VAKİT GELDİ- MEYDAN ALT ÜST OLACAK.
  YENİ BAŞTAN VE BİR DEFA DAHA İNCELEYELİM. O KADAR PARAYI BOŞU BOŞUNA TOPRAĞA GÖMMEYELİM.
      İnsan beşer olduğuna göre yanlışlığa sırtımızı dönmeyelim ve bu gereksiz, lüzumsuz masrafı önleyerek Anıtpark- Kardelen Sineması arasının birleştirilmesinin vebaline ortak olmayalım.
       HAYDİ YETKİLİLER, VAKİT YOK, HEMEN BUGÜN KONUYA EL ATINIZ.


   

  • sinan gökdemir5 Ekim 2010 . 19:09

   VAY BENİM DERTLİ BAŞIM.
   Derdini söleme sölersem derdimi seninkini....geçer.koly gele dumlupınarın dumlu su.yanındayım doğrunun her zaman.gül den kalelerde düşer elbet.kolay gele.kalemine sağlık.cesurlara ihtiyacın en elzem olduğu kırılma noktasında kalemine sağlık.selam olsun bolu beyine

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Biz dünya medeniyeti ailesi içinde bulunuyoruz. Medeniyetin bütün icaplarını tatbik edeceğiz.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak