Basın Konseyi dışında, hiçbir gasteci cemiyetine üye değiliz

ZARURİ BİR ÖZÜR DİLEME

Yener Bandakçıoğlu

  22 Eylül 2003

  Bu sütunun devamlı okurları çok iyi bilirler ki, kırık-dökük cümlelerimizi pazar günleri ve de günün geç saatlerinde bilgisayarımıza dikte ettirmekteyim. Sütunumu her zaman Bolu'nun yerel konularıyla değerlendiriyorum. Yine takdir edersiniz ki insanın bilgisayarın başına geçebilmesi için moral kondisyonunun çok iyi olması, kafasında sorunların bulunmaması gerekiyor.

  Büyük bir sorumluluk içinde yeniden başladığım Boluspor Başkanlığı görevim, takımımızın iç ve dış sahalarda aldığı 3 yenilgi nedeniyle beni görülmemiş bir strese sokmuş bulunuyor. Adeta boşlukta dolaşıyorum.

  Cumartesi İstanbul?da oynanan Yeniköyspor-Boluspor maçının maalesef 3-1 aleyhimize sonuçlanması, ardından kendimi toparlayamadan dün yapılan CHP İl Kongresi?ne kırk yıllık CHP?li olarak katılma sorumluluğu ve kongrenin çok uzun sürmesi ve de aynı sorumlulukla oy kullanma yükümlülüğü kafamı toparlamama bir türlü izin vermedi.

  Bu nedenle yazı yazdıracak durumda değilim. Sevgili okurlarımın ve sevgili patronumun beni anlayışla karşılayacağını biliyorum. Bu haftalık bu kadar.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Dün, dünle beraber gitti cancağızım; bugün yeni şeyler söylemek ( yapmak ) lazım.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak