BolununSesi, yazılmayanları ve yazılamayanları yazdığı için OKUNUYOR

GEÇİTLER

Yaşar Eyüpoğlu

  15 Aralık 2003

  Geçtiğimiz Cuma günü D-100 Karayolu üzerine Belediyenin kendi olanakları ile yaptırdığı iki alt geçit ile bir üst geçidin açılış törenleri vardı.

  Kurdelaları CHP Genel Başkanı Sayın Deniz Baykal kesti. Törenlerin haber bölümünü diğer sayfalarda bulursunuz.

  Benim dikkatimi çeken konular ise daha farklı;

  - Törenlere katılan coşkulu kalabalığın içerisinde her partiden Bolulular vardı. Siyasi mücadelesini sağ partilerde veren tanıdıklarımı görünce emin olun çok mutlu oldum. Bu davranışın siyasete yeni bir boyut kazandırmasını dilerim.

  - Başta Sayın Yüksel CEYLAN olmak üzere Belediye Personeli ve CHP örgütleri el ele vererek örnek bir organizasyon gerçekleştirdiler. Başarılarını anlatmada en kestirme ve en sade yolu seçmişler. Kendilerini kutluyorum.

  - Genel Başkan Sayın Deniz BAYKAL, Yüksel CEYLAN'la "Gurur duyduğunu" vurgularken, önümüzdeki yerel seçimlerin ip uçlarını veriyordu.

  - Üç geçidin maliyetinin beklenilenin çok altında olması, inşaatlarda çalma çırpmaya izin verilmediğini gösteriyor. Sayın BAYKAL'da "Bu geçitler Ankara'da yapılsaydı maliyet on katı olurdu" dedi. CHP Genel Başkanı gibi biz de Belediye Başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

  - Yerel seçimlerde kendilerini iddialı gören rakip partilerin, her fırsatta ve her zeminde Yüksel CEYLAN'a yüklenmelerini, kendisinden ne denli çekindiklerinin ifadesi kabul ediyorum.

  - En önemlisi de, bu kadar düzgün fiziği olan, bilgili ve yetenekli, iyi giyinen, güzel konuşan, mazisinde girinti çıkıntısı bulunmayan, kilolarla altına hiç bir zaman sahip olamayan, büyük çerçeve aile fotoğrafı çektirmeyen, Parsadan'lara para kaptırmayan, çocuklarını özel burslarla yurt dışında okutmayan, güzel dinimiz Müslümanlığı siyasi başarısı için basamak yapmayan... bir lider nasıl oluyor da, yukarıda ki meziyetler yönünden "NOTRDAM'ın KAMBURU"nı aratmayan liderlerden daha az oy alabiliyor.
  Son olarak diyelim ki; Kazaların önlenmesi için, Bizlerin emrine verilen bu geçitler gerçekten kullanılsın.

  Kestirme olan yol tehlikeli olan değil, geçitlerin içinden geçen yoldur.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

   

  Yazarın diğer yazıları

  GÜNÜN SÖZÜ

  Bilgi insanı şüpheden, iyilik acı çekmekten, kararlı olmak korkudan kurtarır.

  SON YORUMLAR
  Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak