Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Deftere yaz
 • 278geredeholding@mynet.com09.10.2000 07:18

  GENEL MERKEZİMİZİN 11.11.2000 SAAT:11:00'DEKİ AÇILIŞ TÖRENİNE SİZ DOST VE HEMSEHRİLERİMİZİN KATILMASINDAN MUTLULUK DUYACAĞIZ. MEHMET ZEKİ CEVAHİRCİOĞLU GEREDE HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI Doğancılar Cd.56 Eski Gerede Mah./ÜSKÜDAR-İSTANBUL TEL:0 216 342 12 73-89 FAX:342 12 92

 • 277NECDET ŞİMŞEK- AKTEPE KÖYÜ DER09.10.2000 05:11

  Bolunun Sesi gazetesine bizlerede isteklerimizi iletme fırsatını tanıdığı için öncelikle teşekkürlerimi sunarak başlamak istiyorum.Talebim şudur:MENGEN ilçesinin AKTEPE köyü halkı adına,yol birinci öncelikli sorun olmaya devam etmektedir. Köyün yolu kumlama yapılmıştır.Ancak çakıl malzeme yerine çok iri malzeme dökülmüştür.Arabalar köye çıkmak için eskisinden daha fazla zorluk çekmektedir.İlgililerden silindirle büyük taşların ezilmesi ve yolun düzeltilmesi talep edilmiştir.Ancak bu hala gerçekleştirilmemiştir.Önümüz malumunuz kış mevsimidir.Köyden taşımalı eğitim yapıldığından yol durumu daha büyük önem kazanmaktadır.Bu sebeple,gazeteniz aracılığı ile Köy Hizmetleri Bölge Müdürlüğü yetkililerine SİLİNDİR temin edilerek yolun düzeltilmesi hususundaki talebimizi iletmenizi arz eder saygılar sunarım.

 • 276NECDET ŞİMŞEK- AKTEPE KÖYÜ DER09.10.2000 05:10

  Bolunun Sesi gazetesine bizlerede isteklerimizi iletme fırsatını tanıdığı için öncelikle teşekkürlerimi sunarak başlamak istiyorum.Talebim şudur:MENGEN ilçesinin AKTEPE köyü halkı adına,yol birinci öncelikli sorun olmaya devam etmektedir. Köyün yolu kumlama yapılmıştır.Ancak çakıl malzeme yerine çok iri malzeme dökülmüştür.Arabalar köye çıkmak için eskisinden daha fazla zorluk çekmektedir.İlgililerden silindirle büyük taşların ezilmesi ve yolun düzeltilmesi talep edilmiştir.Ancak bu hala gerçekleştirilmemiştir.Önümüz malumunuz kış mevsimidir.Köyden taşımalı eğitim yapıldığından yol durumu daha büyük önem kazanmaktadır.Bu sebeple,gazeteniz aracılığı ile Köy Hizmetleri Bölge Müdürlüğü yetkililerine SİLİNDİR temin edilerek yolun düzeltilmesi hususundaki talebimizi iletmenizi arz eder saygılar sunarım.

 • 274GERÇEK BOLULULAR08.10.2000 12:48

  AH!BOLUSPORUM VAH!BOLUSPORUM... RuhSUZLAR,Sivas spor maçından sonra hiç utanmadılar mı? Maça gelen 3-4 bin cefakar seyirciden.. Lanetler olsun sizlere.... Sizi bu takımın başında zorla tutan yok. Defolun gidin biraz haysiyetiniz varsa.

 • 273ümit08.10.2000 05:11

  Kamuran Alagözoğlu eğer ekmek göndermezsen bir daha yüzüne bakmıyacağım. Beni anlıyorsun değilmi?

 • 272ozcanincedere08.10.2000 04:11

  sayin'seyfi alp'bey. sizin yazmis oldugunuz spor haberleri ile sayfalarimiz/ renklenmistir.yazilarinizi / begeniyor' ve okuyoruz. saygilarimla.

 • 271Seyfi Alp08.10.2000 03:22

  YAŞAR ÇELEBİ'YE TEŞEKKÜRLER... HADDİNİ BİLMEK! Türkiye'nin İsveç ile deplasmanda oynadığı grubumuzdaki önemli maçın başladığı dakikalarda Almanya'da İngiltere ile Wembley'de karşılaşıyordu. Her iki maç da TSİ ile 17.00'de başladı. 22 yılım geçen güzel ülkemin milli takımının maçında heyecanlanmak, galip gelmesini istemek her Türk gibi benim için de vazgeçilmez bir arzuydu. Son 11 yılımı yaşadığım Almanya'nın İngiltere karşısında ne yapacağını da merak ediyordum. Sürekli TRT 1 ile ZDF televizyonları arasında zapping yaptım. Türkiye İsveç karşısına, Avrupa Şampiyonası'nda yakaladığı olumlu atmosfer ile çıkarken, Almanya, Avrupa Şampiyonası'nda yaşadığı tarihi hezimet sonrası kendine gelme çabasındaydı. Alman hakem Krug'un cesaretli kararıyla 1 puanı İsveç karşısında kurtardık. Almanya ise Wembley'de İngilizler'i 1-0 yenmeyi başardı. Maç sonrası ZDF muhabiri şuan takımın antrenörü olan Rudi Völler'e mikrofonu uzattı: "Üç maçtır takımın başındasınız ve üç maçı da kazandınız. Bu takımın Daum'a ihtiyacı var mı? Siz devam etseniz!?" Tarihi bir zafere ulaşmak bile, hani o milli takımdaki futbolu ve fuleleriyle tanıdığımız, kıvırcık sarışın adamı, şımartmadı.. Rudi Völler, dünyadaki bütün spor adamlarının ders alması gereken şu cümleleri söyledi: "Ben 2001 yılı Temmuz ayına kadar bu takımın başındayım. Benden daha tecrübeli olan Daum'a bu takımı bırakmak zorunda olduğumu biliyorum. Ben haddimi biliyorum. Dolduruşa gelmem." 1998 Fransa Dünya Kupası'nda başlayan 2000 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda devam eden Alman futbolundaki çöküşün durdurulması için Almanlar milli seferberlik ilan ettiler. Futbola milyonlarca marklık ek kaynaklar aktarıldı. Alman Gazeteleri, "Şerefli futbol tarihimizi korumak topa vuran her Almanın görevidir" diye bağırıyor. 2-3 yıl içinde Almanların toparlanacağını söyleyenlere hak vermeye başladım. Frankfurt'tan sevgiler. Seyfi Alp. Not. Sevgili Yaşar Çelebi, şahsında İzmit'e kucak dolusu selamlar..

 • 275Suat Carlı08.10.2000 03:05

  Bolu'yla ilgili haberleri internetten takip etmek ne kadar güzelse BOLUSPOR'la ilgili haberleri görmek o kadar üzücü oluyor. Hele hele hükmen maglubiyet haberi benim gibi tüm Bolu'luları üzmüştüm sanırım. Bu Kulübün iyi yönetilmediğinin en açık örneği olsa gerek. Cezalı oyuncuyu oynatacaksın vede kulübün iyi yönetildiğini söyleyeceksin. Bu hatayı yapanlar bence bir an önce uzaklaştırılmalı. Kim olursa olsun hemde. RADO' nun başarılı olması en büyük dileğim. İnşallah başarılı olur, bu şartlarda çok zor ama Allah Yardımcısı olsun diyorum. Sevgi ve saygılarımla.

 • 270yasar çelebi08.10.2000 02:44

  degerli dost seyfi ALP bize hizmet veren bu sayfaları kimse kirletemez sen rahat ol.gönlünden nasıl geliyorsa o engüzelidir.kendine iyi bak SELAM.

 • 269Seyfi Alp08.10.2000 02:14

  SAYIN MUALLA ŞAŞMAZ'A NOT Sayın Şaşmaz, 269 numaralı, Ankara'dan yazdığınız kısa mesajı okudum, Özellikle "sayfaların kirletilmesi" ile ilgili cümlelerinize alındım. Son bir aydır belirli aralıklarla, Almanya'dan bazı notları Bolu'daki insanlarımıza göndermeye çalışıyorum. Bunu yaparken de, akıcı bir dil kullanmaya, aktüel bilgi içermesine ve ve karşılıklı sevgi-saygıya dayanmasına çok dikkat ediyorum. Sizin cümlelerinizde kast ettiğiniz isimlerden biri miyim? diye endişelendim. Lütfen kısa da olsa yazacağınız bir mesajla, benim Bolununsesi Gazetesi'nin Ziyaretçi Defteri'ni "kirletmediğimi" yazınız. Mızıkçılık yapmak istemiyorum, ama biraz ürktüm. Sizin notuzunu alıncaya kadar Almanya'dan gönderdiğim notlara ara vereceğim. Frankfurt'tan sevgiler.. Seyfi Alp.. Not: Bu sayfaları okuyan diğer dostlar, Gerçekten Seyfi Alp'in yazdığı notlar "sayfaları kirletici mi?" Bu konuda birkaç kişinin cevabını bekliyorum.

 • 268yaşar çelebi07.10.2000 01:58

  SEVGİLİ BOLUNUN SESİ ÇALIŞANLARI HEPİNİZE SEVGİ DOLU SELAMLAR. ABANT PETROKULUP TATİL KÖYUNDE ÇALIŞAN DEGERLİ ARKADAŞIM ERTUĞRUL ŞEN,e SELAM....

 • 267MUALLA ŞAŞMAZ06.10.2000 12:43

  YAHU MİLLET BU SİTEDE NELER OLUYOR SANKİ MESAJLAR TEK ELDEN ÇIKIYOR.BURADAKİ BÜTÜN YAZILAR TEK KALEMDEN ÇIKMIŞ GİBİ.BU SİTEYİ FAZLACA KİRLETMEYİN

 • 266ERKAN BÜYÜKAKMAN06.10.2000 01:59

  BU ZİYARETÇİ DEFTERİNİ AÇAN BOLUNUN SESİ ÇALIŞANLARINA VE METE ABİYE TEŞEKKÜRLER SİTENİZİN DEVAMINI DİLİYORUM ANTALYADA SEVGİLER SAYGILAR..Erkan Büyükakman.. ANTALYA...erkanbuyukakman@hotmail.com

 • 265ozcan incedere05.10.2000 10:52

  secilse iyi olmazmi.hersene ilkbahara girerken umumi temizlik yapilsa ;okularimiz camilerimiz yollarimiz parklarimiz spor sahalarimiz derelerimiz temizlense iyi olmazmi .bakin soyle etrafiniza neler oluyor. bolu belediye baskanimiz neler yapiyor .bu adam in eli opulur.ve halada bolu halki icin ter dokuyor.bizim belediye baskanlarimiz in ogrenecegi cok seyler var.sikayetler bitmez yangin olsa itfaiyemiz yok.hastamiz olsa ne doktor nede ambulans var.yalanmi sinanbey.cocuklarin gidelilecegi bir kutuphanemiz bile yok.ne diyorum biliyormusun sinanbey onumuzdeki secimlerde senin belediye baskani olmani istiyorum.cunki bu kadar yapilmasi gereken isleri bildigin icin ve icine sindiremedigin icin sen inaniyorumki simdiye kadar gelen belediye baskanlarinin icinde en iyisi olursun .guzelve temiz kareyerin var .ve herkes sever seni .simdiden basarilar dilerim.saygilarimla.

 • 264nihal tuzcu05.10.2000 10:08

  bolununsesi gazetesinde çalışmaktan gurur duyuyorum. Bu sitenin hazırlanmasında emeği gerçekten büyük olan Mete Bey'i kutluyorum. Bayyyyyy

 • 263ozcan incedere05.10.2000 09:22

  sayin;SINAN GOKDEMIR'E Once tesekkur ederim'sikayetlerinizi' ve dertlerinizi' yapilmasi gereken' isleri gazetemize akdardiginiz icin. senin kendine dert ettigin gibi' bizde kendimize dert ediyoruz' NEDEN; DIYORUZ yanlislik nerede; neden hersey halkimizin istedigi bir sekilde olmuyor.dusunuyorum'da bu iste bir vurdum duymazlik var'diyorum. ama nerede.bir ata sozu vardir herkes bilir . BALIK BASTAN KOKAR.]DIYE.BAK KARDESIM SINANBEY IS AHLAKI ILE ISCI AHLAKINI BIRBIRINE karistirirsak.olacagi budur.daha oncede yazmistim yukardakiler sever asagidakiler tokat atarsa iki yakamiz bir araya gelmez.once bu yapilmasi gereken isler'o kadar uzerinde durdugun halde neden umursanmiyor.neden yapilmiyor neden careleri aranmiyor. gordugum kadari ve anladigim kadari ile atla deve degil'ki yapilmasin.belediyemizin gerekli ihtiyaci malzemeleri yokmudur.iscileri yokmudur. yoksa neden alinmiyor.varsa isciler neden calismiyor.mengengazetesi varmidir.sikayetlerimizi bu gazeteye yapamazmiyiz.cunki mengen'de bir cok kisinin bilgisayar'i yoktur.ve hic kimsenin haberi olmaz bu yazdiklarindan.ve yapilmasi gerekenlerden.yapilmasi gerekenler sadece mengen halkimizi rahatsiz etmez.bugun disarida yasayan yuzbinlerce vatandasimiz vardir.ve rahatsiz olur.dertler ve sikayetler paylasilir.konusulur anlasilir ve hep bir birlik olunur .ve bu yapilmasi gereken isler kime ait'ise o kisi ile temas kurulur.eger yinede halledilmiyorsa ' unutma;;her ustun bir ustu vardir.oraya kadar gideceksin ve durumu yetkili kisiye aktaracaksin.eger ' onlarda yapmiyorsa; demekki bu pislik bizim icimizde var.o zaman kendi isimizi kendimiz yapar hic kimseyi de kendi isimize sokmayiz. selam da vermeyiz bakalim o caddelerde nasil dolasacaklar .nasil rahat olacaklar. merak ediyorum 'bizim tanidigimiz belediye reisi kendi cikarlarini degil halkimizin ihtiyaclari icin calisan bir buyugumuzdur.guvencimiz sonsuzdur. o kirli ve pisli derelere belediyenin dozerleri ile girilse ve copler toplansa bir bolge se..

 • 262ozcan incedere05.10.2000 09:20

  sayin;SINAN GOKDEMIR'E Once tesekkur ederim'sikayetlerinizi' ve dertlerinizi' yapilmasi gereken' isleri gazetemize akdardiginiz icin. senin kendine dert ettigin gibi' bizde kendimize dert ediyoruz' NEDEN; DIYORUZ yanlislik nerede; neden hersey halkimizin istedigi bir sekilde olmuyor.dusunuyorum'da bu iste bir vurdum duymazlik var'diyorum. ama nerede.bir ata sozu vardir herkes bilir . BALIK BASTAN KOKAR.]DIYE.BAK KARDESIM SINANBEY IS AHLAKI ILE ISCI AHLAKINI BIRBIRINE karistirirsak.olacagi budur.daha oncede yazmistim yukardakiler sever asagidakiler tokat atarsa iki yakamiz bir araya gelmez.once bu yapilmasi gereken isler'o kadar uzerinde durdugun halde neden umursanmiyor.neden yapilmiyor neden careleri aranmiyor. gordugum kadari ve anladigim kadari ile atla deve degil'ki yapilmasin.belediyemizin gerekli ihtiyaci malzemeleri yokmudur.iscileri yokmudur. yoksa neden alinmiyor.varsa isciler neden calismiyor.mengengazetesi varmidir.sikayetlerimizi bu gazeteye yapamazmiyiz.cunki mengen'de bir cok kisinin bilgisayar'i yoktur.ve hic kimsenin haberi olmaz bu yazdiklarindan.ve yapilmasi gerekenlerden.yapilmasi gerekenler sadece mengen halkimizi rahatsiz etmez.bugun disarida yasayan yuzbinlerce vatandasimiz vardir.ve rahatsiz olur.dertler ve sikayetler paylasilir.konusulur anlasilir ve hep bir birlik olunur .ve bu yapilmasi gereken isler kime ait'ise o kisi ile temas kurulur.eger yinede halledilmiyorsa ' unutma;;her ustun bir ustu vardir.oraya kadar gideceksin ve durumu yetkili kisiye aktaracaksin.eger ' onlarda yapmiyorsa; demekki bu pislik bizim icimizde var.o zaman kendi isimizi kendimiz yapar hic kimseyi de kendi isimize sokmayiz. selam da vermeyiz bakalim o caddelerde nasil dolasacaklar .nasil rahat olacaklar. merak ediyorum 'bizim tanidigimiz belediye reisi kendi cikarlarini degil halkimizin ihtiyaclari icin calisan bir buyugumuzdur.guvencimiz sonsuzdur. o kirli ve pisli derelere belediyenin dozerleri ile girilse ve copler toplansa bir bolge se..

 • 261ADNAN05.10.2000 07:05

  DEĞERLİ YETKİLİ, BOLU'DA HAFTA SONU YAPILAN AVNİ AKYOL'U ANMA GÜNÜN İLE İLGİLİ HABERE RASTLAMAYINCA HAYAL KIRIKLILIGINA UGRADIM. BEN ULUSAL BASINDA BU KONUDA HABER BULAMAYINCA YEREL BASININ BU KONUDA DUYARLI DAVRANACAGINI DÜŞÜNEREK TEK WEB SAYFASI OLAN BOLUNUNSESİ'NE GİRDİM FAKAT SANIRIM AVNİ AKYOL GİBİ KENDİNİ EĞİTİME ADAMIŞ BİR DAVA ADAMINA AYNI HASSASİYET İLE YAKLAŞMADIĞINI FARK ETTİM.

 • 260samet05.10.2000 03:11

  SELAMLAR BEN SAMET GASTENİZİ OKUYORUM HER HAFTA VE GERCEKTEN BEĞENİYORUM BYEBYE

 • 258Ismail04.10.2000 08:26

  Bolunun sesini yayinladiginiz icin sizlere tesekkur ederiz. Ben oz Bolulu olarak Boluspor hakkinda gazetede neden yazi yok?Onun icin sizlerie protesto amaciyla yaziyorum.Bolu YES ,nin Fasil yolunu neden asfaltlanmiyor sehir merkezine yakin olduguhalde .Ve ben bir Bolulu olarak cok uzuluyorum...Ve Natasyalarin Boluda neden Bolu emniyeti neden engel olmuyor?Boluya sevgilerimizle.

 • 259Mucahit Togran04.10.2000 02:01

  Selamlar, ben hollandadan mucahit. ben bir site ariyorum icinde bolunun canli televizyon veya radyo baglantisi olan, eger bir site biliyorsaniz lutfen e-mail posta kutuma yollarsaniz cok sevinirim.

 • 257inanc03.10.2000 05:07

  Köroğlunun şişman çocuğu, Şerafettin Tombak oğlu Özgür Tombak beyfendiye edirne'den sevgiler... (çok alakasız ama sadece bunu yazmak istedim şuan) :))) :)))

 • 256inancparmak03.10.2000 05:07

  Köroğlunun şişman çocuğu, Şerafettin Tombak oğlu Özgür Tombak beyfendiye edirne'den sevgiler... (çok alakasız ama sadece bunu yazmak istedim şuan) :))) :)))

 • 255Seyfi Alp02.10.2000 04:11

  ALMANYA'DAN AKTÜEL SPOR HABERLERİ REHHAGEL İSTİFA ETTİ.. Almanya'nın önde gelen antrenörlerinden Otto Rehhagel, çalıştırdığı Kaiserslautern takımından istifa etmek zorunda kaldı. Son lig maçında seyircilerin, "Teşekkürler Otto, bugüne kadar güzel günler yaşadık, ama senin bu takımda artık zamanın doldu" pankartı bardağı taşıran son damla oldu. Otto Rehhagel, özellikle Werder Bremen takımıyla büyük başarılar kazanmış, Bayern Münih'te başkan Beckenbauer ile ters düşünce Kaiserslautern'e antrenör olmuştu. Rehhagel'in ayrılması, FB'nin eski futbolcusu Murat Yakın'ı zor durumda bırakacak. Rehhagel, Murat'ın transferi için çaba harcamıştı. STUMPF ANTRENÖR OLUYOR... Türk futbolseverlerin Galatasaray'daki başarılı futbolu ve Falco Götz'le oluşturduğu geçilmez defans bloğuyla tanıdığı Reinhard Stumpf, Almanya'nın 3. lig takımı Offenbach Kickers'le antrenörlük konusunda masaya oturdu. Offenbach Kickers, geçen yıl 2. ligden düşmüştü. ALMANYA 14 ALTINI AZ BULDU... Olimpiyatların iddialı takımlarına sahip olan Almanya'da, Sydney olimpiyatlarında alınan 14 altını az buldu. Almanya, 1996 Atlanta olimpiyatlarında 20, 1992 Barcelona Olimpiyatları'nda ise 33 altın madalya kazanmıştı. Frankfurt'tan sevgiler.

 • 254Seyfi Alp30.09.2000 09:20

  BİR FACİA VE DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ Bugün yani, 30 Eylül 2000 Cumartesi günü sabah saatlerinde işe geldiğimde bir telefonla irkildim. Almanya'nın Heidelberg kenti yakınlarındaki Sinsheim'da, 22 yaşındaki bir Türk genci, iki ay önce evlendiği eşini feci şekilde öldürüp, intihara teşebbüs etti. Haberi araştırdıkça altından, Almanya'daki Türk toplumunun kangren olmuş acı gerçekleri çıktı. Genç kız çalışmak istiyor, yeni damat buna izin vermiyordu. Genç kızın, "Hiç olmazsa sen iş buluncaya kadar çalışayım" ricası, ısrara dönüşünce ipler koptu ve olanlar oldu. Evlilik yoluyla 4 hafta önce Almanya'ya gelen 22 yaşındaki Türk gencinin eşinin boğazını keserek öldürmesi, Almanya'daki Türkler'i şok edecek. (Çünkü haber ancak yarınki gazetelerde genişçe yer alacak) Bu cinayet Almanya'da son altı ay içinde tanık olduğumuz en az 5-6 olaydan biri. A-Neden, Almanya doğumlu genç kızlar ile Türkiye doğumlu delikanlılar evlendiğinde evlilikler yürümüyor? B-Birkaç ay önce evlendiği eşini, hem de boğazını keseceek kadar nefretle öldürmenin altındaki gerçekler neler? C-"Almanya'ya git kendini kurtar" mantığıyla, kültürünü, kişiliğini tanımadan oldu bittiye getirilip, gelin edilen gelinlerin birkaç yıl sonra başlayan çilelerinden Türkiye'deki yakınlarının haberi var mı? D-Kızını gelin olarak, yada oğlunu damat olarak yurtdışına gönderecek anne babalar. Almanya'daki Türk toplumunun hemen hemen en büyük sorunu haline gelen, dağılan ailelerin bizlere vermek istediği mesajlar var. Farklı farklı dünyalarda yetişen genç insanları, sadece maddi hesaplar uğruna yakmayalım. Hem, "Almanya'da kolay para kazanılıyor, yattığın yerde paran banka hesabına geliyor" diyenler kesinlikle gerçekleri söylemiyor. 2000 yılların geçerli bir mesleğine sahip olmayan hiç bir genç kız, yada delikanlı "daha aydınlık bir gelecek" hayali kurup, maceraya atılmasın. Frankfurt'tan sevgiler.. Seyfi Alp.

 • 253Aydın ÖZPELİT30.09.2000 01:40

  Sayın Bolunun sesi gazetesi çalışanları ve değerli gazeteci ağabeyim Kamuran ALAGÖZOĞLU Boluy'la ilgili haberler yer alan bu sitenizi çok başarılı görüyorum. Depremsiz bir bolu, ormanları yokedilmeyen bir bolu, trafik sorunu olmayan bir bolu, herkesin birbiriyle dostça geçindiği bir bolu görmrk temennisiyle saygılar sunarım. Ayrıca MUDURNU İLE İLGİLİ fotoğrafların ve yazıların bulunduğu bir sitede biz yapmaya çalıştık Bizide bolu linkleri köşenize alırsanız seviniriz. http://www.mudurnufoto.8m.com

 • 251ismail29.09.2000 08:32

  bolu'ya 5 bin konut projesi ne aşamada. detaylı bilgi için başvurabileceğim telefon no var mı? tşk.

 • 250rafet29.09.2000 05:57

  sevgili bolulular. İYİLİĞİN KAREŞILIĞI İYİLİKTEN BAŞKA ŞEYMİDİR

 • 252ozcan29.09.2000 04:10

  sayin belediye baskanimiz; YUKSEL CEYLAN BEYE. HALKIMIZ ADINA BENDE TESEKKUR EDIYORUM.YAPILACAK OLAN '5000' KONUT ICIN ; BILIYORMUSUNUZ;TURKIYEMIZDE ' DUNYA KADAR IS VARDIR 'YAPILACAK. BIR KISI ADIM ATAR TOPLUM ICIN ' YARALARI SARMAK ICIN .TAM ISINI YAPARKEN BU SEFER BASKA PARMAKLARDA GIRER BU ISE . VE BU ISLER BULANIR GIDER .CIKMAZA DOGRU. SIZDEN RICAMIZ HIC BIR ISE YARAMIYAN KIRLI PARMAKLARI SOKMAYIN KENDI ISINIZE. KENDINIZ BASLATTINIZ VE KENDINIZ BITIRINIZ. BOLU HALKI DAIMA YANINIZDA OLACAKTIR. SAYGILARIMLA.

 • 248Seyfi Alp28.09.2000 12:57

  HAMZA YERLİKAYA VE BOLU Sydney Olimpiyatları'nda 85 kilo grekoromende ülkemize ikinci defa Olimpiyat birinciliği kazanan Hamza Yerlikaya'nın bir Bolu hayranı sporcu olduğunu Bolulu hemşehrilerime bildirmek istedim. 1988 yılı Dünya Şampiyonası'na Bolu'da hazırlanan Hamza Yerlikaya, Nazmi Avluca (Avrupa Şampiyonu) (bir süre Bolu'da yaşadı), Mehmet Akif Prim (Olimpiyat Şampiyonu), Ercan Yıldız (Dünya Şampiyonu) ve diğer gürşçiler Bolu Termal Hotel'de kaldılar. Avrupa ve Dünya Şampiyonaları'ndan tanıdığım bu güzel sporcuların hepsi birer Bolu hayranı insanlardır. Hamza'nın altın madalyalarında Bolu'nunu havası ve suyunun da etkisi var dersek abartmış olmayız. Frankfurt'tan sevgiler. Seyfi Alp.

 • 247Seyfi Alp28.09.2000 12:52

  Doğduğum, büyüdüğüm ve hiç bir zaman bağlarımı koparmadığım Bolu'nun güzel insanlarını, yarın yayınlanacak Fotomaç Gazetesi'ndeki, "Sürpriz Değil" başlıklı yorum yazımı okumaya davet ediyorum. Yazı, Antalyaspor'un Almanya'nın Werder Bremen takımı karşısındaki üzüntü verici yenilgisiyle ilgili.. Frankfurt'tan sevgiler. Seyfi Alp.

 • 246A.İhsan TOPRAKLI28.09.2000 08:20

  Gazetenizdeki "Bolu'da Tayin Furyası" başlıklı haberinizi heyecanla ve ilgiyle okudum.Ancak,Deprem sonrası Kamu Görevlilerine zulüm yapan ve onları inim inim inletenlerin tayinleri ne yazıkki yine çıkmamış, bundan dolayı üzgünüm. Bolu'nun güzel insanlarına sevgi ve selamlar.

 • 249ozcan28.09.2000 02:57

  okullarimiz acildi. ogrencilerimiz hem' urkek hemde saskin. depremin vermis 'oldugu' sarsinti ve trafik. yollara park edilen satilik arabalar'[plakasiz.]]]]]]] ve surat yapan diger suruculer.bu ogrencilerimizi' [evlatlarimizi].polisin korumasi lazimdir.ve oylede olmalidir..kotu sonlari bu kargasilikta onlememiz lazimdir.;;not;yollara usulsuz park eden arabalara polisin el koymasi gerekir. ceza odendigi takdirde arabasini alabilir. buda emniyetimize yan gelir olur. ve birdaha da oraya buraya usulsuz park kimse yapmaz. vatandasimizda boylece mutlu olmus olur. saygilarimla.

 • 245cerkezoglu KURSAT27.09.2000 06:31

  . sayin murat seymen'e hicbir seyin birden bire olmadigini herhalde siz bizden daha iyi bilirsiniz. gazetetemizin olaylari biraz yavas'fakat' SONUCLANDIRICIDIR.zaten boyle olmali butun yazarlarimizi candan tebrik ediyorum.hosca kalin.cerkezoglu.

 • 243aybike erbaş27.09.2000 03:29

  Merhaba Bolu; Öğrenci olarak geçireceğim 4 sene içerisinde umarım senin gibi doğa harikalarıyla dolu bir şehri İstanbul'dan daha çok severim.... 2 Ekimde buluşmak ümidiyle!

 • 242nilüfer27.09.2000 01:33

  sevgili bolulular YA HAYIR SÖYLE YAHUT SUS. h.ş.

 • 244murat seymen27.09.2000 01:06

  ssevgili bolu nun sesi gazetesi bence daha aktif olmalısınız biraz olaylarda passive kalırsıyorsunuz.

 • 241ozcan incedere26.09.2000 08:39

  SAYIN BOLUNUN GAZETESINE' ustun basarinizi candan kutluyorum. ayrica sayin belediye baskanimiz' yuksel ceylan'a ve sayin kiymetli yazarimiz ve abimiz kamuran alagoz'e sonsuz tesekkurlerimi iletiyorum.fikirleriniz ve yapmak istedikleriniz' gercekten halkimiz icin hem saglikli hemde zorunlu ihtiyactir. BASARILARINIZIN DEVAMINI GONULDEN ISTIYORUZ. SAYGILARIMIZLA.

 • 240Seyfi Alp26.09.2000 05:08

  Doğduğum, büyüdüğüm, hiç bir zaman kopamadığım Bolu'nun güzel insanlarını, bugün Sabah Gazetesi'nde yayınlanan, "Daum sesleri" başlıklı haberimi okumaya davet ediyorum. Frankfurt'tan sevgiler. Seyfi Alp.

 • 239NECDET ŞİMŞEK- AKTEPE KÖYÜ DER26.09.2000 03:36

  bolunun mengen ilçesine bağlı bulunmakta olan aktepe köyündeki yol çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz, çalışmarın daha düzenli yapılmasını ve yetkililer tarafından kontrol edilerek silindir kullanılarak iri dökülmüş olan malzemenin iyice oturtulmasını rica ederim.

Düzce Evden Eve Nakliyat Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak