bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Neden mi yazıyorum?İlgili haberi göster

 • Anlayabilmek...21.2.2018 15:34:14

  Yurdaer Bey, Bolu'nun yetiştirdiği ender insanlardan birisidir... Ancak 100 sene erken dünyaya gelmiştir.. Onu anlayabilmek zordur... Anlayabilene ise büyük bir şanstır... Bolu'da müthiş bir atılım yaparak Mutfak Sanat Merkezi'ni kurmuştur... Fakat işi erken bırakarak tabiri yerindeyse köşesine çekilmiştir... Erken derken, yaptığı cami istediği doğrultuda gitmemiştir... Mutfak Sanat Merkezi ise dağılmış, çok zor ele geçen antika sanat eserleri hurdacılara yok pahasına satılmıştır... Toplum onu hoyrat, kaba bir insan olarak tanır... Ancak o hoyrat görünüşünün altında son derece sanatçı ve hassas bir ruh taşımaktadır... Ressam, mimar, aşçı, heykeltraş, girişimci, ileri görüşlü olan bu kişinin kıymeti, ölümünden çok sonra anlaşılacaktır...
 • Alfa beta xyz21.2.2018 12:44:38

  Dinler;dogmatizm,Mitoloji,Sanrı ve Mistik olaylara kurban olanları sömürmek için vardır.Din aslında insanları korkutarak kontrol altına almayı,kontrol altında tutmayı sağlayan sosyolojinin küçücük bir alanıdır.Eğitimli insanlar zaten bunları biliyor.Önemli olan bunları bilmeyenlere anlayabilecekleri dilde ve şekilde anlatabilmek.Din faşizmini ve sömürüsünü yenebilmek ancak onu doğru anlamakla mümkündür.Bilim, bütün dinlerin saltanatlarının pabucunu dama attı.Mürşidi Bilim ve İlim olmayan insanların dünü karanlık idi,bugünü de karanlık yarını da karanlık olacaktır.Bilimin aydınlattığı dünya sizlerin olması dileğiyle...
 • emekli21.2.2018 12:11:12

  BİR BEKA SAVAŞIDIR GİDİYOR, YAPTIKLARI HATALI POLİTİKALARI, OY UĞRUNA  HAPİSLERDE ÇÜRÜTÜLEN  SİLAHLI KUVVETLER KURTARMAYA ÇALIŞIYOR..
 • Avcı21.2.2018 11:44:41

  Yurdaer bey amca YETER ARTIK, ya millet senin cami yardımınla yatıp külliye yardımınlamı kalkacak?
  Bilen bilmeyen de seni çok dinine düşkün biri sanacak! Ki olsan bile kime ne?
  Senden ricam artık mide bulandırma,Herkes herşeyi görüyo, bu işte ziyadesiyle sulandı,ister yardım toplayarak yaparlar ister başka şekilde.bu ne seni nede bizi ilgilendirir.SENİN DURUMUNU İBRETLİK olarak görüyorum.Allah dünya malına olan düşkünlük le sınamasın.çok hayırsever biriysen sağ elinin yaptığını sol elin bilmesin.bu düstur olmadıkça bu işten hayır çıkmaz
 • Polat21.2.2018 10:22:52

  dağkentli doğru yazmış.senin dinin islam imanın para ...
 • İsmail Akdoğan21.2.2018 09:59:38

  Üç çeyrek asrı geride bırakan bir kalbe vurmak zorunda bırakma beni.
 • Numan21.2.2018 09:56:58

  abi tanımam ya bu Yurdaer beyin, şu D-100 de yapılan hayvanlı yeşilli sarayla ilişkisi var mı? varsa eğer vallahi kapının önündeki aslanlar bana mısırın piramitlerini fravunlarını binanın kubbelere hindu tapınaklarını hatırlarttı..kıyısına köşesine yazılan  yazılarda  aslanların gölgesinden okunmuyor..
 • Mehmet Can21.2.2018 09:31:03

  Dağkentli kardeşim birisinin yapmış olduğu camide beleş namaz kıl cenneti garantile.Yahu namaz kılıp cenneti garantilediğin caminin bakım masrafları için elini biraz cebine at.!
 • emar21.2.2018 09:00:13

  Beka savaşını milletimiz adına Ordumuz Devletimiz hepimizin adına veriyor çok şükür. O kadar meşgulsünüz ki bu haberleri okumaya vaktiniz yok tahammülünüz yok. Senin için önemsizse okumazsın yok sayarsın kardeşim. Peygamberimiz zamanında camiiler böyle şatafatlı değildi. 4 duvar 1 çatı yeterdi. Şimdi hazır camiileri beğenmiyor, kullanmaktan faydalanmaktan imtina ediyorsunuz, yıkılsın yeniden yapılsın istiyorsunuz. Bunu güzel diyorsunuz ama paranız yok, insanları namazdan soğutuyorsunuz. Camiiler para toplama yeri değildir. Sanki mevcut camiileri doldurabiliyoruz da..
 • bolu21.2.2018 08:20:19

  dagkentlı sen cok buyuk ısler yaptın heralde. evet devlet savas verırken bızımde o camılere o camının uzerındekı BAYRAGA ihtiyacımız var...
 • dağkentli21.2.2018 00:50:01

  eski insanlar cami yaptırınca bir-iki dükkan ,han hamam vakfeder geliri ile caminin bakımı yapılırdı Yurdaer bey..sağa sola laf yetiştirmektense bir işyeri vakfet de camin de bakımsızlıktan kurtulsun..devletimiz beka savaşı verirken gündemi de meşgul etme..

Sayfalar:

 • 1
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak