bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Yer altı çöp konteynırları sorunu çözmedi İlgili haberi göster

 • Hamdi abi26.9.2017 07:14:05

  Almanya bu isleri halledeli 50 yil olmus ,almancilari sorun gittiklerinde almanyada hic cop yada cevre,yol sorunu varmiymisti?yok derler cunku almanyavatandasinin gozunu boyamak icin yapmiyor tekrar secilmek icinde oyle brosur kitap vs dagitmiyor ,hatirlarsaniz secimlerde iktidar belediye baskani pahali brosur ve kitapciklar dagitmisti ama siz buna helal olsun yine dediniz ,mazlumun yetimin hakkina girdiniz .
 • bolulu25.9.2017 22:22:03

  Mahalleye kokudan, görüntü kirliliğinden girilmiyor.
 • Vay bee25.9.2017 11:18:54

    Dursun Yılmaz'a rumuzuyla yazan kardeş.Rölanti kelimesi Fransızcadan dilimize girmiştir.Anlamı tekerlerin dönmediği andaki araç motor devrini ifade eder.Tekerlekler dönüyor ise motor rölantide diyemezsin.Aracın aktarma organları devreye girmiş ise rölanti söz konusu değildir.Alçak devir ve yüksek devir söz konusudur.Motor devirleri RPM ile ifade edilir.Rölanti kelimesinin askerde yerinde say komutu var ya onun gibi bir anlamı vardır.Daha açıkçası boşta çalışma demektir.Haraket ve ileriye hamle söz konusu değildir.
 • GocaBolulu25.9.2017 09:32:12

  Çöp konteynırlarının yanına bıraktığınız çöpleri karıştırıp içinden adınıza fatura vs.herhangi bi belge çıkarsa TC numaranıza direk 575TL. Ceza kesen belediye,o çöpler dolu ve boşaltılmadığı için bizde size keselim aynı cezayı!
  Bütün işleri çıkar ranta dayalı bir başkanın yönettiği belediye bu kadar olur,ses çıkaran gazeteciyi işletmesini verdiği yancılarına yumruklattırır,gider adamın elektrik suyuna kadar keser! Hatırlarmısınız meydanda dev ekran vardı,oğlunun şirketinin belediyeye kitlediği! Nerde o?
  Alaaddinin çöp konteynırları askeriyenin önünde darbeyi engelledik havasından başka hiçbir halta yaramadı,YARAMAZDA,bu adamın YAPTIĞI HİÇBİŞEYDE HAYIR YOK.
  Yaptığı her iş RANT a dayalı,Allah rızası için yaptığı bir hareket YOK,Herşeyi ŞOV
 • Sabri Öztürk25.9.2017 09:30:52

  Artık herşey yapboza döndü boluda. izzet baysal mahallesinde oturuyorum. iki yıldır yollarımız yapılamadı. defalarcada belediyenin iletişim masasına söyledik. çöp konteynırını iki sokak öteye kurdular neymiş koyacak yer yokmuş falanmış filanmış. o iki sokakta bulunan birçok bina ve o binalarda oturanlar mağdur edilmiş kimin umrunda. ne demiş başbakan türkiye genelinde vatandaşın belediyelerden memnun olmadığı hizmetlerin başında yol ve temizlik geliyo. daha ne olsunki  
 • Dursun Yılmaz'a25.9.2017 09:23:45

  Yine dogmatizm bilmemne safsatası,kardeşim asıl senin beyin rölanti ye almış kendini,başka bi yorum yapanıyon,ayrıca teknik bilginde zayıf,rölantide ki araç dört tekeride hareket ettirebilir.
  Tamam Alaaddin denilen vatandaşın yaptıkları aşikar,tam bir fiyasko,Bu tarz vekilleri ve bu tarz belediye başkanları ile AKP bir daha seçim falan kazanamaz,Reis bunları ayıklamazsa kesinlikle oy alamaz,Her hareketleri şov ve İsraf,milletin vergileri ile yaşadıkları lüks yaşamın ve beceriksiz rant a dayalı hizmetlerin elbet bi sonucu olacaktır. Tamamen rezil etti güzelim şehrimizi,alelacele yol yapar arkasından birgün sonra kazar,kazmasa zaten yaptığında hayır yok.
 • Dursun YILMAZ25.9.2017 09:20:19

    Mürşidi Bilim olmayan toplumlar hayatın her alanında çöplüklerde yaşamaya mahkumdur.Bilim ile donanımı olmayan insan zaten yaşayan ve yürüyen bir çöptür.Bahse konu çöplüğe kim çözüm bulacak?
 • Vay bee...25.9.2017 08:59:55

    Millet olarak Beynimizi bile yok dogmatizm yalanları yok mitolojik yalanlar ve yok Mistik rivayet yalanlarıyla çöplüğe çevirmişiz.Düşünen beyin,araştıran beyin,farkın farkına varan beyin,sorgulayan beyin,sentezleyen beyin,analitik düşünen beyin velhasıl pozitif düşünen beyne sahip olmadığımız müddetçe bizi her alanda çöplükte yaşamaya mahkum ederler.Beynimizi her daim kendimizden bir adım önde tutalım.Geliştirmek içinde sürekli okuyarak bir şeyler öğrenmeye çalışalım.Rölantide çalışan motorun gücü aracın dört tekerleğini aynı anda döndürmeye yetmez.Devrimiz çok düşük.Millet olarak gazı topuklamamız gerekiyor ki diğer Milletlerle boy ölçüşebilelim.Mürşidi bilim olmayan insan arkasına bağlanan tenekenin sesini duyamaz.
 • İlhami Candemir25.9.2017 06:35:50

  Akıl tutulması,bu çöp konteynırlarının bir çoğu çocuk parklarının yanına-bitişiğine yapılıyor. İleride o parklarda ne oturulur ve ne de o parklara gidilir.Duyarlı bir vatandaş olarak belediyede görevli Sağlık Mah.muhtarına telefon ettim, adeta fırça yedim.Ne yapalım geldi başa ama gitmiyor hoşa.
 • Yalçın Ceylan25.9.2017 03:28:50

  Gece yatınca aklına gelen biri sabah uygulamaya sokuyor!
  Bolu halkı da zaten pilot! Habire ödüyor.Anlamsız su faturaları,mantıksız park ücretleri!
 • mehmetharmancı24.9.2017 23:54:54

  Çöplük Eskiden Dadıç'taydı. Şimdi bütün Bolu'yu çöplük yaptılar.Eskiden tertemiz kokan Kalıcı konutlarda şimdi her yer çöp kokuyor. Bu işlerde öncelikle pilot bölge seçilip sonradan karar verilir. Bizim Başkan sağolsun ben yaptım olduyla yönetiyor Beledıyeyi. 2 sene sonra hiç bir şey olmamış gibi hepsini kaldırır. Biz de çektiğimiz kokular ile verdiğimiz paralara yanarız. Burası BOLU Olsada olu olmasada...

Sayfalar:

 • 1
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak