bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • İyi insanların “kıymetini” bilmek lazım…İlgili haberi göster

 • Mustafa DEĞER24.9.2017 20:38:55

  Sayın Mustafa NAMDAR hocamızı, öğrencisi olduğum E.M.L.'nden 1975-76 öğretim yılından buyana tanırım. Sosyal kişiliği ve Bolu sevdalılığı hep ön planda olan mümtaz bir şahsiyet. Kendilerine uzun ve sağlıklı ömürler diler, sonsuz saygılarımı sunarım.
  Kıymetli hocamızla ilgili yazınıza katılmamak mümkün değil, bu vesile ile sizlere de ayrıca teşekkür ederiz.
 • BOLULU21.9.2017 16:18:11

  Boluspor size kalmadı Ali bey. Boluspor Bolunun reklamını en iyi yapan yerdir.Boluda insanların tek eğlencesidir.
 • O.ÖZDEMİR21.9.2017 13:56:32

  Bolu için tespitleriniz güzelde ilave temek isteğim bir konu var oda havanın temizliği ,sabahları pencereyi açtığınızda kümeslerden geldiği söylenen o kokuya da kaldırmak için yetkililer ne gibi çalışma yapıyorlar.
 • Yağmur Yağıyor...19.9.2017 16:01:47

  Hocam valla güldürdün bizleri... Yağmur yağıyor, bana ördek dedin... Evet, maalesef toplumumuzda çoğu kişi verilen mesajları algılamakta güçlük çekiyor, veya işlerine geldiği gibi anlıyorlar... Görüşlerinize saygı duyuyoruz, başarılarınızın devamını dileriz...
 • Kızım sen anla19.9.2017 11:28:14

  Namdar iyi bir insan ve iyi bir öğretmendir. O da köşe yazar hala. Çok nadir de olsa eleştiri  almış mıdır bazı yazıları hakkında? Almıştır... Ancak oturup kendini eleştiren yorumcularla uğraşmaz. Beni anlamıyorlar diye ağlamaz, sızlanmaz. Ders vereyim diye uğraşmaz, sadece anlatır ama sonra oturur adam gibi de dinler. Herşeyden önce neyi nasıl söyleyeceğini çok iyi bilir. Kimseyi kırmaz, sinirlendirmez, ne olursa olsun tatlı dille anlatır. Sonra el sıkışır, öpüşür, sarılır öyle ayrılır o ortamdan. Kimse de tehdit etmez onu. Neden? Çünkü saygı duyar.
 • Dursun YILMAZ19.9.2017 10:26:40

    Türkiye'de Futbol Takımları ve Futbol maçları hakkında,Din konuların da,Dizi oyuncuları hakkında,Mankenler hakkında,İçeriği olmayan TV programları hakkın da ve boş emek sarf ederek Milyarlarca Lira para kazananlar hakkında olumlu ve doğru eleştiriler yapanlar ortaya çıktığında bazılarının,kimilerinin sinir katsayılarının tavan yapmasını hiç anlayamıyorum.Biri çıkıp top peşinde koşmak ahmaklıktır diyor ise konu hakkında analitik düşünceyi devreye sokmak gerekir.Biri çıkıp da niçin yabancı Futbolcu yerine Yabancı Fen bilimleri ve yabancı Dil uzmanı Bilim insanlarını üniversitelerimizde görevlendirelim de geriden gelenler daha bilinçli ve bilgili olsunlar Dünya'ya daha kolay entegre olsunlar diyemiyoruz?Uyu uyu yat yat yat uyu felsefesi.Uyan
 • ERKAN KIR19.9.2017 09:42:43

  Mustafa Namdar hocam ile ilgili Tespitleriniz konusunda sizleri tebrik ederim. Bu tür insanların yaşarken değerinin bilinmesi gerekiyor. Sizlerinde onun yolunda giden iyi bir eğitimci olduğunuzu biliyorum. Saygılar ve sevgiler diliyorum
 • Boluspor19.9.2017 08:43:27

  Boluspor a, 5 Kuruş katkısı olmayanın Boluspor hakkında 50 satır yazı yazmasınıda ben anlamıyorum.
 • YAMANER19.9.2017 00:42:07

  Ali Hocam, Gazete sayfasında eleştirİsel bir yazı yazdığınızda tabiki iyi kötü karşı eleştiri olacak.Hiç eleştiri olmasın diyorsanız düşüncelerinizi sadece ailenize anlatmanız lazım ki onların bile hemfikir olmadıkları şeyler ortaya çıkacaktır. Ayrıca ben yazdığınız yazı ve sonrasındaki yorumları okududuğumda kendimle beraber size karşı tehdit yada hakaret görmedim. AYRICA SON SOZUNUZ OLAN BOLUSPOR BOLUYA5 VERIP 50 ALIYOR KONUSUNA HIC KATILMIYORUM. SANIRIM SPORLA VEYA ONUN OLŞUTURDUĞU EKONOMISI HAKKINDA BILGINIZ AZ. BOLUSPOR FUTBOL TAKIMI 1 LIGDE OYNADIĞI İÇİN NAKLEN YAYIN, IDDAA, SPOR TOTO, SAHA ICI REKLAM, FORMA REKLAMI, SEYIRCI, OYUNCU SATIŞI GIBI KENDINE GORE SABIT GELIR KAYNAGINA SAHIPTIR. BOLUDAN 50 ALIP 5 VERMESI SOZ KONUSU DEĞİLDIR.

Sayfalar:

 • 1
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak