bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

 • Türkiye'nin gücü....?İlgili haberi göster

 • kerim24.9.2017 11:10:00

  bakırköyde kurs hizmeti için hangi kuruma gidebilirim diye araştırdım biraz donanım vip eğitim diye bir kuruma karşıma çıktı bir gidim konişim dedim kapıdan girdim  herkez güler yüzlü çok sevecen yaklaşıyor emre hoca vardı çok iyi bir insan beni çok iyi yönlendirdi çok iyi kurum
 • Bak hele..22.9.2017 11:34:59

  Finlandiya’nın, eğitimde neden en yukarlarda olduğuna dair birkaç ipucu:
  Çocuklar, okula 7 yaşından itibaren başlar. Daha önce anaokulundalar. Okulda ilk 6 yılda hiç sınav yok Öğretmen, sınıfta sadece 4 saat geçirir. Öğretmen, haftanın iki gününü “kişisel gelişimi” için kullanmak zorunda. Devlet, bütün öğretmenlere yüksek lisans yaptırır. Bu eğitimin masrafını devlet karşılar. Öğretmenler, bütün üniversite mezunlarının en başarılı üst yüzde 10’u arasından seçilir.Klavye yazısına ilk okulda başladılar haberiniz olsun.El yazısını kaldırdılar.
 • Dursun YILMAZ18.9.2017 23:11:45

    Hiç kimse kusura bakmasın.Türkiye'de Profesör unvanını almış çoğu öğretim görevlilerinin eğitim seviyesi Avrupa'da okuyan lise öğrencisi seviyesine bile denk düşmüyor.Kendini yetiştirmiş profesörlere lafım yok,saygım var.Avrupa'da yetiştirilen bir lise öğrencisi en az 5 dili anadili gibi biliyor.Profesörümüz bile İngilizce zorunlu olmasına rağmen zar zor çat pat biliyor.Akademik makaleleri bile takip edebilecek seviyede yabancı dil bilmiyor.Yarın tüm Profesörleri Akademik seviyede İngilizce sınavına sokalım.Yüzde kaçı 100 puan üzerinden 60 ve daha yukarı puan alabilir dersiniz?Sadece Eğitim için değil bütün makam sahiplerinin aslında ara ara sınavdan geçirilmesi lazım ki kendi kendini yetiştirme gayretinde olsun.Ona göre de maaş alsın.

Sayfalar:

 • 1
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak