bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

15.5.2011

    1-Kıbrıscık halkından Meryem Yalçın’ın kızı, Cennet, İbrahim ve Serdar Yalçın’ın ablası; Özlem YALÇIN vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Kıbrıscık Merkez Mezarlığı’nda defnedilecektir. 

    2- Çömlekçiler Köyü halkından Merhum Hüseyin Yıldırım ve Mürvet Yıldırım’ın kızı, Türk Ticaret Bankası’ndan emekli Rahmi Beyhan’ın eşi, Yener ve Yasemin’in anneleri; Nezaket BEYHAN vefat etmiştir. Cenazesi Siteler Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir.

      3-Sağlık Mahallesi halkından Fatma Çakır’ın eşi; Hasan ÇAKIR vefat etmiştir. Cenazesi Düzce Dipsizgöl Köy Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy  mezarlığında defnedilecektir. 

      4- Köroğlu Mahallesi halkından Arabacı Mevlüt ACAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Köroğlu Mezarlığı’na defnedilecektir.

 


 

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak