bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

12.5.2011

    1- Köy Hizmetleri'nden emekli İlyas Şengül’ün eşi, Kadir, Mustafa, Cemil Kutlu, Hikmet Caboğlu ve Melek Ateşli’nin kardeşi, Nilgün Sazak, Göksel, Murat ve Nazmiye Şengül’ün annesi, Bolu Vergi Dairesi' nden emekli; Nimet ŞENGÜL vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı’na defnedilecektir.

     2- İhsaniye Mahallesi sakinlerinden, Orman Başmüdürlüğü'nden emekli merhum Mehmet Akgül’ün eşi, Köy Hizmetleri'nden emekli Kadri Akgül, Bedri, Bedriye ve Serap’ın annesi; Şaziye AKGÜL vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Gölyüzü Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı’ na defnedilecektir.

    3- Mudurnu Taşkesti İğneciler Köyü sakinlerinden Resmiye Köseoğlu, Mehmet ve Cumhuriyet İlköğretim okulu emekli öğretmeni Memduh Karakılıç'ın annesi, emekli öğretmen Cihan Karakılıç, emekli öğretmen Nihat Köseoğlu’nun kayınvalidesi, Nilay ve veteriner hekim Olcay, Behiye Baysal İlköğretim Okulu Öğretmeni İlkay Karakılıç’ın babaannesi, Ünsal Köseoğlu ve Yasemin Durukan’ın anneannesi; Sabire KARAKILIÇ vefat etmiştir.

Cenazesi bugün, Mudurnu Taşkesti İğneciler Köy Camii’ nde okutulacak Mevlid-i Şerif’ in ardından kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı’na defnedilecektir. 

 

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak