bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

3.5.2011

    1- Avşar Köyü sakinlerinden, Hacı Şerife Can’ın eşi, Durmuş Can, eğitim ataşesi Ali Can, eğitim müfettişi İsmail Can, İzzet Baysal Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı İfakat Can’ın babası, Postahane’den emekli; Hacı Ahmet CAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Avşar Köyü Fakılar Mahallesi Camii’nde okutulacak Mevlid-i Şerif’in ardından, kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı’na defnedilecektir.

Saat 15:00 te Kültür Mahallesi Turgut Reis Sokak No: 12 deki evinin önünden araç kaldırılacaktır.


  2 - Seben Kızık Köyü sakinlerinden Fatma Yılmaz’ın eşi, Hamiyet, Nihat ve Cevat Yılmaz’ın babası; Hakkı YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Kızık Yayla Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Kızık Yayla Mezarlığı’na defnedilecektir.

Saat 11:30 da Kızıkspor Lokali önünden araç kaldırılacaktır.

   3- Salıbeyler Mahallesi sakinlerinden, merhum Mustafa ve Seniha Ataman’ın oğlu, Fazilet Ataman’ın eşi, Oktay, Derya ve Hülya Ataman’ın babası; Mustafa ATAMAN vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Salıbeyler Mahallesi Camii’nde okutulacak Mevlid-i Şerif’in ardından, kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Salıbeyler Mezarlığı’na defnedilecektir.


     4- Yeni Akçakavak Köyü sakinlerinden, Emine Turgut’un eşi, Seniha Dinçer, Behiye Yeşiloğlu’nun babası, Erdal Dinçer ve Sefer Yeşiloğlu’nun kayınpederi; Kazım TURGUT vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Yeni Akçakavak Köy Camii’nde okutulacak Mevlid-i Şerif’in ardından kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı’na defnedilecektir.

   5- İzzet Baysal Mahallesi sakinlerinden, Zahide, Sadettin, Selahattin Acar’ın babası; Muzaffer ACAR vefat etmiştir. Cenazesi bugün, İzzet Baysal Mahallesi Özayan Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı’na defnedilecektir.

 

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak