bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

29.4.2011

    1- Dodurga Mahallesi sakinlerinden, merhume Şerife Karasu’nun eşi, Mevlüt, Ahmet ve Servet Karasu’nun babası, Ali ve Durmuş Karasu’nun kardeşi; Hüseyin KARASU vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Dodurga Camii’nde okutulacak Mevlid-i Şerif’in ardından kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra  Şehitler Mezarlığı’na defnedilecektir.

    2- Kuzören Dağlı Köyü Akçalar Mahallesi sakinlerinden, Lütfiye Akça’nın eşi, Nazım, Nazif, Ramazan, Sevim ve Orhan Akça'nın babası, Orman İşletmesi’nden emekli; Kazım AKÇA vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Kuzören Dağlı Köyü Akçalar Camii’nde okutulacak Mevlid-i Şerif’in ardından, kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı’na defnedilecektir.

   3- Dörtdivan Çalköy Köyü sakinlerinden, Emine Yıldırımol’un eşi, Ahmet ve İhsan Yıldırımol’un babası; Ahmet YILDIRIMOL vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Dörtdivan Çal Köyü Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Köy Mezarlığı’na defnedilecektir.
 

 

 

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak