bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

5.4.2017

     Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

        "İstediğin olmuyor diye üzülme !
     Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur..." 
 

       Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1-Dörtdivan İlçesi Aşağıdüğer köyü halkından, Sefer MISIRLI, Rabia ve Emine HATUN'un babaları, Hüsnü, Kadir ve İrfan MISIRLI'nın dedesi, Nezaket MISIRLI'nın kayınpederi; Hüsnü MISIRLI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Dörtdivan Aşağıdüğer Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

         2-Pelitözü Köyü halkından Merhum Hasbi GÜNEŞ'in eşi, emekli öğretmen İhsan KORKMAZ'ın annesi; Fatma GÜNEŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Pelitözü Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3-Gerede İlçesi Yunuslar Köyünden, Şeref Taşar'ın babası, Emrah, Hüseyin ve Adem Taşar'ın dedeleri, İlyas Çelik'in kayınpederi, Bilal, Ayhan, Hafız Özoğulları'ın enişteleri; Hacı Kemal TAŞAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Yunuslar Köy Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4-Gerede İlçesi Ulaşlar Köyünden, Merhum Mehmet Akbulut'un eşi, Kemal ve Veysel Akbulut'un anneleri, Fehmi Keser'in kayınvalidesi; Seher AKBULUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      5- Alpağut Mahallesi halkından Fikret Gültekin'in eşi, Merhum Arif Gültekin ve Maide Gültekin'in gelinleri, Güven Gültekin ve Süreyya Gültekin'in anneleri, Abant İzzet Baysal Üniversitesi eski Personel Daire Başkanı; Fatma GÜLTEKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün İstanbul Yeni Florya Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Topkapı Anıt Mezarlığı'na defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak