bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

2.4.2017

Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler
     
   "İstediğin olmuyor diye üzülme !
     Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur..." 
 

       Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

         1- Kıbrıscık ilçesi Belen Köyü Çukur Mahallesi halkından, Afer KODAL ve Merhume Halime KODAL'ın kızı, Şahin ÇINAR'ın eşi, belediye personeli Cahit ÇINAR, Uğur ÇINAR, Okan ÇINAR ve Nevin ASLAN'ın anneleri, eski belediye çalışanlarından Cevdet ÇINAR ve Yunus ÇINAR'ın yengesi, Hasip KODAL ve Merhum Muzaffer KODAL'ın kız kardeşi, Pahide KODAL ve Şaziye KARATAŞ'ın ablası; Şaziment ÇINAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Belen Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      2- Mudurnu İlçesi Hacıhalimler Köyü halkından Merhum İrfan BURAK'ın eşi, Rufet BURAK'ın annesi, Mürvet BURAK'ın kayınvalidesi, Hacer ÇIRAKOĞLU, Fatma KARAKOÇ, Hatice KARAKOÇ, Emine BOZKURT ve Ömer BURAK'ın babaannesi; Hayriye YÜKSEL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Mudurnu Hacıhalimler Köyü'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      3- Bahçelievler Mahallesi halkından, Menekşe ERDOĞAN'ın eşi, Lale, Sema ve Tevrüz'ün babaları, Gani ÇAKMAK'ın kayınpederi; Ali ERDOĞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Camlı Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4- Mudurnu İlçesi Çavuşlar Çiftliği Salmanlar Mahallesi halkından Emekli posta dağıtıcı Mehmet Yılmaz'ın eşi, Mudurnu Pancar personeli Erol Yılmaz ve Şenol Yılmaz'ın Anneleri; Resmiye YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Salmanlar Mahallesi'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

     5- Demirciler Köyü Hacıbeyler Mahallesi halkından Merhum Bahattin ÇAYIR'ın eşi, Mehmet ÇAYIR, Ayşe ÖZDEMİR, Naciye ÇALIŞKAN'ın anneleri; Safure ÇAYIR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Hacıbeyler Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Hacıbeyler Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Semerkant Mahallesi halkından Merhum Ahmet YILDIRIM'ın eşi Merhum Kudret YILDIRIM ve Hikmet DİNÇER'in anneleri, Naciye YILDIRIM ve Kemal DİNÇER'in kayınvalidesi, Hülya YILDIRIM ve Hale TUNÇER'in babaannesi, Derya ve Nimet DİNÇER'in anneannesi; Hatice YILDIRIM Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Karacasu Beldesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Karacasu Mezarlığı'na defnedilecektir.

 Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak