bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

29.3.2017

          Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler
       
 "İstediğin olmuyor diye üzülme !
     Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur..." 
 
       Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1- İhsaniye Mahallesi sakinlerinden Mehmet Aşçıoğlu'nun eşi, Pakize Ünal, Müşerref Çamlıbel ile Selma, Safinaz ve Nadir Aşçıoğlu'nun anneleri, Dörtdivan Hacetler Köyü halkından; Nafiye AŞÇIOĞLU Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
       Cenazesi bugün Dörtdivan Hacetler Köy Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Köy mezarlığına defnedilecektir.
 
        2- Ağaççılar Köyü halkından Paşaköy Mahallesi’nde ikamet eden Tenzile GÖREN'in eşi, Nirgül, Cengiz, Caner, Cahit ve Cem GÖREN'in babaları, eski Bolu esnaflarından aile kasabı; İsmail GÖREN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi bugün Paşaköy Mahallesi Eniştebey Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığına defnedilecektir.
     

       3- Seben Kabak Köyü halkından Merhume Lütfiye DEMİR'in eşi, Fatma UĞURLU, Rıfat DEMİR, Nebahat ASLAN'ın babaları, Nurettin UĞURLU, Gülay DEMİR, Mürsel ARSLAN'ın kayınpederi; Mustafa DEMİR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi bugün Tepecik Mahallesi Beşevler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Kabaklılar Mezarlığı’na defnedilecektir.
         

        4- Seben İlçesi Gerenözü Köyü halkından, Ahmet VARLIK'ın eşi, Afer ve Cafer VARLIK'ın anneleri, Emel VARLIK, Ezel TUT, Fatma KALIN, Ahmet ve Semra VARLIK'ın babaanneleri; Vahide VARLIK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi bugün Seben Merkez Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Gerenözü Köy Mezarlığı’na defnedilecektir.

 Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak