bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

28.3.2017

     Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       "İstediğin olmuyor diye üzülme !
     Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur..." 

       Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1-Gerede İlçesi Kitirler Mahallesi eşrafından, Fuat Cingöz'ün eşi, Merhum Mehmet Cingöz, Mustafa Cingöz ve Metin Cingöz'ün anneleri; Şerife CİNGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

         2-Gerede İlçesi Mürdükler köyünden, Yakup Başaran ve Mehmet Başaran'ın babaları; İbrahim BAŞARAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Mürdükler Köy Camii'nde kılınacak öğle  ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3-Karamanlı mahallesi halkından Merhum Abdullah ve Şeref ERKİP'in kızları, Merhum Mustafa Necati USLU'nun eşi,Ahmet USLU,Bilge OLGUN ve Ayşe YÜCEL'in anneleri,Fatma USLU,Şadi YÜCEL ve Ilgaz OLGUN'un kayınvalidesi, Umut USLU'nun babaannesi,Pınar KAMAY,Nehir BUGAY,Ferhunde YÜCEL ve Umur YÜCEL'in anneanneleri;  Emine Semahat USLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.  

         4-Karacaağaç mahallesi halkından Merhume Fethiye CAMCI'nın eşi, Merhume Emine KÖK,Fatma ÇAYLAK, Şükran ŞENLİOL, Hacer DÜZENCİ'nin babaları, Mustafa KÖK, Hikmet ÇAYLAK, Yusuf ŞENLİOL,Selahattin DÜZENCİ'nin kayınpederi; Servet CAMCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

           Cenazesi bugün Karacaağaç Yukarı Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

     5-Karamanlı mahallesi halkından Merhume Şükran ve Merhum Abdullah YILMAZDEMİR'in kızı,Cavidan ÖZBOYACI ve Akif YILMAZDEMİR'in kardeşi,Zafer POLAT'ın annesi; Mahsune GÜNGÖR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Karamanlı Mahallesi Yeşil Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çamyayla Mezarlığı'na defnedilecektir.

 Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak