bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

27.3.2017

        Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       "İstediğin olmuyor diye üzülme !
     Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur..." 

       Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

       1- Kuzörendağlı Köyü Kolca Mahallesi halkından Merhum Hüseyin Daltaban'ın (Kara Hüseyin) eşi, Arif Merhum Mehmet ve Ahmet Daltaban, Şerife Ören, Merhum Şeref Yamak ve Güllü Karşı'nın anneleri, Adem Acar, Merhum Sadettin Acar ve Seher Daltaban'ın ablası; Şerife DALTABAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Kuzörendağlı Köyü Kolca Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       2- Gerede ilçesi halkından Orhan, Burhan ve İsmail Kiriş’in Ağabeyleri; İbrahim KİRİŞ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
        Cenazesi bugün Gerede’de kılınacak öğle ve cenaze namazında sonra Şehir Mezarlığı’nda defnedilecektir.  

        3-Yukarusoku mahallesi halkından, Çetmeli Hüseyin AKMAN'ın eşi, Hatice, Ahmet ve Sefer AKMAN'ın anneleri; Hatice AKMAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Yukarısoku Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Yukarısoku Mezarlığı'na defnedilecektir.

      4-Merhume Hatice BULUT'un eşi Merhum Burhan, Yaşar BULUT, Turhan, Neslihan ve Fatma BULUT'un babaları, Ali, Remzi ve Niyazi BULUT'un abileri Merhum Cevat KARA'nın eniştesi, Yasemin, Ecem, Burhan, Alihan, Özge, Eren, Seren, Saliha ve Sümeyye'nin dedeleri, Büyükcami esnaflarından yorgancı; Mehmet BULUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Karacaağaç Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

      5-Mudurnu İlçesi, Orta Köy Süveyköy mahallesi halkından, Dumlupınar ilkokulundan emekli Servet DURHAN'ın eşi, Zeynep ve Serkan DURHAN'ın anneleri; Fatma DURHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Mudurnu Taşkesti Beldesi Benzinlik Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       6-Kuzörenemirler köyü halkından Merhume Hacı Emine GÜDÜK'ün eşi, Durmuş GÜDÜK, Melek BOYACIOĞLU ve Melehat UYSAL'ın babaları, Ayhan BOYACIOĞLU, Akif UYSAL ve Ayşe GÜDÜK'ün kayınpederi; Hasan GÜDÜK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Öksüz Tekke Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       7-Gerede İlçesi Demirciler Mahallesi eşrafından, Merhum  Mustafa Panayırcı'nın oğlu, Merhum Cemil Panayırcı'nın eşi; Seyitali PANAYIRCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak