bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

26.3.2017

      Nasip Emlak
       Hayırlı alışverişlere imza atar !
           Satılık & Kiralık
     Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler
     
 "İstediğin olmuyor diye üzülme !
     Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur..."

       Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
       Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

        1- Kıbrıscık ilçesi Alan Borucak Köyü halkından, Merhume Ayşe KAYACA'nın eşi, Refik, Satılmış, Ferhat KAYACA ve Şenay GÜMÜŞCÜ'nün babaları, Kübra KAYACA ve Serhat YAĞIZ'ın dedeleri; Mahmut KAYACA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün 500 Evler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Ovadüzü Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

       2- Çaygökpınar Köyü halkından, Rıfat ÇAY'ın eşi, Furi ESKİOĞLU, Ülviye ŞAY, İsmail, Naim, İbrahim, Yahya ÇAY'ın anneleri; Firdevs ÇAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün Çaygökpınar Köyü Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       3- Yeniçağ İlçesi Asılbey Mahallesi halkından, Tevfik ve Refik AY'ın babaları, Uğur TAŞ, Namık, Tarık AY ve Necmettin YALÇINKAYA'nın dedeleri; Natık AY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Yeniçağ Emine Hatun Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra ilçe mezarlığına defnedilecektir.

      4- Aşağı Karaköy Mahallesi halkından, Sadık ve Nazmiye GÖKÇE'nin oğlu, öğretmen Necati GÖKÇE'nin kardeşi, Sami GÖKÇE'nin abisi, Nafiye GÖKÇE'nin eşi, Fevzi SARI'nın damadı; Hüseyin GÖKÇE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

       Cenazesi bugün aşağı karaköy camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası karaköy mezarlığına defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak