bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

20.3.2017

      Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 
     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79 
 

       1-Yeniköy Köyü halkından, Merhum Hüsamettin TABAK'ın eşi, sanayi esnaflarından Turan TABAK, Erkan TABAK, Ayhan TABAK ile Burhan, Erhan, Ertan TABAK ve merhume Nurhan ÇETİN, Şükran ÖZMEN, Şükriye ARABACI, Neslihan ÖZCAN ve Seyhan TABAK'ın Anneleri; Kadriye TABAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Yeniköy'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

           2-Karaçayır mahallesi halkından Süheyla UYAR'ın eşi, Filiz DEMİRCİ, Figen ÖZCAN, Fatih UYAR ve Ali UYAR'ın babaları, Deniz, Sena, Ömer, Beyzanur, Enes, Hazal UYAR'ın dedeleri, seka fabrikasından emekli; Nusret UYAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

          Cenazesi bugün Akçakoca Tahirli köyü camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Akçakoca Tahirli köyü mezarlığına defnedilecektir.

      3-Borazanlar mahallesi halkından balıkçı Fikret KÖKSAL ve Nuriye AKYÜZ'ün anneleri, Murat, Serhat ve Serap'ın babaanneleri, Tuncay, Özlem ve Orçun'un anneanneleri; Saniye SERT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Borazanlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Borazanlar Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

 Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.  

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak