bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

19.3.2017

      Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler
     
  “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 

     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

   

       1- Sandallar Mahallesi sakinlerinden Emine SEYMEN'in eşi, Sinan SEYMEN, Yasemin SEYMEN ÇAKIR ve Kübra DEMİR'in babaları, Bolu Esnaflarından; Abdullah SEYMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.      

       Cenazesi bugün Sandallar Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Sandallar mahalle mezarlığına defnedilecektir.

      2- Tetemeçele Köyü Hallar mahallesi halkından Merhum Kazım YILMAZ'ın eşi, Yücel YILMAZ ve Nezaket ESER'in anneleri; Safiye YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Tetemeçele Köyü Hallar Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlıgına defnedilecektir.

      3- Borazanlar Mahallesi halkından Merhum Ali PERÇİN'in oğlu, Mustafa, Keramettin, Tahir ve Nizamettin PERÇİN'in kardeşleri, Kadir ve Ali PERÇİN'in babaları; Burhanettin Osman PERÇİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Kaynaşlı Darıyeri Hasanbey Köyü Kulübeyanı Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      4- Aşağı Karaköy Mahallesi sakinlerinden Merhum Bedrettin YILDIZ'ın eşi, Cevriye, Behiye, Mürvet, Emine, Huriye YILDIZ'ın anneleri; Nazile YILDIZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Aşağı Karaköy Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       5- Kültür Mahallesi sakinlerinden Eski Aşçılardan Fahri DOLAPCI'nın eşi, Sefer DOLAPCI ve Seher ÇAĞLAN'ın anneleri,Neriman DOLAPCI ve Galip ÇAĞLAN'ın kayınvalidesi, Yade ve Yalçın DOLAPCI'nın babaanneleri, Talip ve Hakan ÇAĞLAN'ın anneanneleri; Gülizar DOLAPCI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Kültür Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       6- Ilıcakınık Köyü sakinlerinden Melek ÖZER'in eşi, Selim, Fatih ve Ayşegül ÖZER'in babaları, Ilıcakınık Köyü Muhtarı; İsmail ÖZER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.    

        Cenazesi bugün Ilıcakınık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       7- Seben ilçesi Kuzgölcük Köyü halkından Hüseyin ARSLAN'ın amcası, Rabia KEYF, Fatma AĞIR'ın babaları, Ayhan KEYF, Osman AĞIR'ın kayınpederi; Hasan ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Karacasu Santral Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Karacasu Mezarlığı'na defnedilecektir.

       8- Yeniköy Köyü halkından, Merhum Hüsamettin TABAK'ın eşi, sanayi esnaflarından Turan TABAK, Erkan TABAK, Ayhan TABAK ile Burhan, Erhan, Ertan TABAK ve merhume Nurhan ÇETİN, Şükran ÖZMEN, Şükriye ARABACI, Neslihan ÖZCAN ve Seyhan TABAK'ın Anneleri; Kadriye TABAK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi yarın (20.03.2017 Pazartesi günü) Yeniköy'de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.   

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak