bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

18.3.2017

       Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 
     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

      1-Seben İlçesi Karaağaç Köyü sakinlerinden Fatma Karabulut'un eşi, Musa ve Mustafa Karabulut'un babası, İncinur ve  Rabia Karabulut'un kayınpederi, Gülfiye, Ümmü Gülsüm ve Karahan Karabulut'un dedesi; İsmail KARABULUT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Seben İlçesi Karaağaç Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

      2-Tekke Dere Köyü sakinlerinden Merhum Durmuş Biçer'in eşi, Ahmet, Murat Biçer, Hatice Çakıroğlu, Şerif Türkmen ve Hacer Güler'in annesi, Ömer ve Önder Biçer'in babaannesi; Sabire BİÇER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Tekke Dere Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

       3-Sandallar Mahallesi sakinlerinden Merhum Ahmet Ozan'ın eşi, Hatice, Cemile, Sabriye, Emine, Ayşe, Emel ve Uğur Ozan'ın annesi; Rafiye OZAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sandallar Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

       4-Kıbrıscık İlçesi Deveören Köyü sakinlerinden Kıbrıscık Orman İşletme Müdürlüğünden Emekli Merhum Hasan Hüseyin Özmen'in eşi, Zeliha Oflaz, Samiye Ertem, Nazmiye İnan, Ferdaniye Boran, Gülay, Ahmet, Ayhan, ve Aydın Özmen'in annesi, Özgür Oflaz'ın anneannesi, Bilal Oflaz'ın kayınvalidesi; Raziye ÖZMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kıbrıscık İlçesi Merkez Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonrası İlçe Mezarlığı'na defnedilecektir.

       5-Yakuplar Köyü sakinlerinden merhum Hatice İşcan'ın eşi, Mustafa İşcan, Emine Ergin, Sevgi Karakaş ve Asuman Bilcan'ın babası, Asım Ergin, Murat Karakaş ve Nihat Bilcan'ın kayınpederi; Kazım İŞCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Yakuplar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak