bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

7.3.2017

       Nasip Emlak
      Hayırlı alışverişlere imza atar ! 
             Satılık & Kiralık
         Ev-İşyeri-Arsa-Villa-Arazi                                     Bolu'da gayrimenkul almak, ya da satmak isteyenler

       “İstediğin olmuyor diye üzülme !
Ya daha iyisi olur, ya da hayırlısı budur…” 
 

     Güvenli alışveriş için Nasip Emlak
      Tel: 374-212 88 66 - 532 257 25 79

      1-Gölyüzü mahallesi sakinlerinden Merhum kasap Zeki ve Merhum Tevhide Aytugarın Oğlu, Rüveyda Aytugarın eşi, Metin Aytugar ve Melda Yılmazın babaları, Ahmet Yılmaz ve Yasemin Aytugarın Kayınpederi, Selin Yılmaz, Sekan Yılmaz, Gizem Aytugar, Minel Aytugarın Dedeleri Bolu Adliyesinden Emekli; Rahmi AYTUGAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Gölyüzü Mahallesi Şehitkani Caddesindeki evinden saat 15:30 da alınarak Gölyüzü Camii'nde ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

        2-Gerede İlçesi Kösreli Köyünden, Hasan Günaydın'ın babası, Sinan Günaydın'ın dedesi; Ramazan GÜNAYDIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kösreli Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

          3-Yukarı çarşı esnaflarından Merhum Niyazi YAŞIN ve Merhume Müzeyyen YAŞIN'ın oğulları, Merhum Rıza YAŞLI ve Merhume Kadriye YAŞLI'nın damadı, emekli öğretmen İffet YAŞIN'ın eşi, Altu YAŞIN ve Arzu KURŞUN'un babası, Muhittin KURŞUN ve Nurdan YAŞIN'ın kayınpederi, Bartu KURŞUN, Berkay KURŞUN ve Dora YAŞIN'ın dedesi, Sabri YAŞIN ve Muhsine UÇAR'ın abisi, Milli Eğitimden Emekli; İbrahim YAŞIN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Büyük Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Yukarısoku Mezarlığı'na defnedilecektir.

        4-Yaşamkent mehallesi halkından, Emekli Yarbay Kazım KESMEN'in eşi, Gülay KARAN, Tülay PULATLI ve İsmail KESMEN'in anneleri, Adnan PULATLI, Okan KARAN ve Esra KESMEN'in kayınvalidesi, Ecem PULATLI GÜNAY ve Perim KARAN'ın anneannesi, Mina KESMEN'in babaannesi; Hatice KESMEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak