bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

4.12.2015

     1- Tekke Işıklar Köyü halkından Fatma İŞLER'in eşi, Merhum Ahmet ve Mehmet İŞLER'in babası, Cemile ve Döndü İŞLER'in kayınpederi, Ayşe, Arzu, Uğur, Sabri, Emine, Hanife ve Hatice'nin dedesi Uzun Muhtar; Hakkı İŞLER Hak'kın rahmetine kavuşmutur.

    Cenazesi bugün Tekke Işıklar Köy Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Tekke Işıklar Köy Mezarlığı'na defnedilecektir. 

     2- Semerkant Mahallesi halkından Durmuş ve Gülüzar KÜNER'in kızları, Orüs Eski Sendika Başkanı Zekeriya DÜCCAR'ın eşi, Sukan ve Sibel DÜCCAR'ın annesi, Aslan ve İsa DÜCCAR'ın yengesi, Safinaz SINMAZ'ın kardeşi; Çeşminaz DÜCCAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

    Cenazesi bugün Özayan Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir. 

    3- Tekke Işıklar Köyü halkından Merhum Ahmet AKBAŞ'ın eşi, Ahmet BİLGİ, Hatice ÇAM'ın ablası, Merhum Hüseyin AKBAŞ, Hanife ÖZEN, Şerif EVREN, Kadriye ÖZÇAKIR, Nazlı TUNCA ve Pazaryeri Esnaflarından Mehmet AKBAŞ'ın annesi, Hakan ve İlhan'ın babaannesi; Behiye AKBAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

    Cenazesi bugün Dodurga Şahinoğlu Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir. 

    4- Yenisefa Köyü halkından Emekli Gardiyan Şerafettin SOYDEMİR'in eşi, Hatice KARAKAYA, Ayşe YERLİKAYA, Hacer YAMAN ve Tenzile KARAÇAYIR'ın annesi, İsmail KARAKAYA, Ali YERLİKAYA, Ahmet YAMAN ve Mehmet KARAÇAYIR'ın kayınvalidesi; Fatma SOYDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

    Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

    5- Tabaklar Mahallesi halkından Akif ve Rafia KABADAYI'nın kızları, Lütfi KABADAYI ve Lütfiye TURAN'ın kardeşi, Nigar, Nida, Yasemin ve Banu'nun amcası, Basri ve İsmail TURAN'ın dayısı, Veteriner Hekim Özkan ALTINSOY'un amcası; İsmail KABADAYI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

   Cenazesi bugün Tepecik Kantar Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Seyitköy Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak