bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İzzet Baysal Belgeseli için tıklayın!

GÜNÜN SÖZÜ

Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır.

ATATÜRK


Vefat edenler

29.11.2015

         1- Karamanlı Mahallesi halkından terzi  Meserret  ÖZÇAĞLAR'ın eşi, Eser  Katkat ÖZÇAĞLAR ve Arçelik'ten emekli Murat ÖZÇAĞLAR'ın babası, Prof. Dr. Vahap KATKAT ve Deniz Yatırım çalışanlarından Nevin ÖZÇAĞLAR'ın kayınpederi, Pınar YÜKSEKKAYA ve Efe özçağlar'ın dedesi, Atatürk Ortaokulun'dan Emekli Resim Öğretmeni; Ahmet Hikmet ÖZÇAĞLAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

          Cenazesi bugün Siteler camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlılığı'na defnedilecektir. 

         2- Sazakkınık Köyü halkından Mevlüt KARAGÖZ'ün eşi  Mehmet, Kadir, Ahmet KARAGÖZ ve Ülviye KARAGÖZ'ün Anneleri; Mevlüt KARAGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi bugün Sazakkınık Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

        3- Mengen İlçesi halkından; Emekli Öğretmen Erturan ALTAN’ın annesi; Emekli Hemşire Şerife ALTAN(80) Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Türkbeyli Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedilecek.

         4- Mudurnu Göllüören Köyü halkından Hatice ÖZÇELİK'in eşi, Sadık, Reyhan, Nuran, İmran, Zeynep'in babaları; Nihat ÖZÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

         Cenazesi buğün Mudurnu Göllüören Köyü Camii'nde  kılınacak  ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir. 

       Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak