bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

22.11.2015

      1- Örencik Köyü sakinlerinden Mürvet Arslan'ın eşi, Sanayi esnaflarından Erol Arslan, Müzeyyen Akın, Emine Kocabıyık'ın babası, Cihan, Murat Arslan, Erdal, Emel Akın, Özlem ve Karabıyık'ın dedesi, Ayşe Arslan, Kazım Akın ve Refik Kocabıyık'ın kayınpederi, eski nakliyeci ve sanayi esnafı; Tahsin ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Borazanlar Mahallesi Bilal Habeşi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

      2- Ömerler Köyü sakinlerinden Merhum Kırıkçı Koca Mehmet'in eşi, İsmail, Muharrem Şengül, Rabia Köpür, Mürvet Ulaş, Zehra Karakaya, Şükran Aydemir'in annesi; Ayşe ŞENGÜL Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Ömerler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

      3- Mudurnu Bulanık Köyü sakinlerinden Merhum Sıtkı Çahan'ın eşi, Nurettin, Seher, Fatma, Habib ve Burcu'nun annesi; Ayşe ÇAHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
        Cenazesi bugün Bulanık Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.(Akpınar Mahallesi Çeşme Sokak Şelale Park Yanından saat 10:00 da otobüs kaldırılacaktır.)

        4- Kıbrıscık Gökçeler Köyü sakinlerinden Nezaket Gençay'ın eşi, Ayşe, Hanife, Durmuş Ali ve Cahit Gençay'ın babası; Durmuş GENCAY Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Gökçeler Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Köy mezarlığına defnedilecektir.(Aktaş Mahallesi Aktaş Cami önünden saat 12:30 da otobüs kaldırılacaktır.)

       5- Merkeşler Köyü Hacılar Mahallesi sakinlerinden Merhum Pakize Camgöz'ün eşi, Kemal, Cemal, Necip Camgöz ve Melek Ambarcı'nın babası; Hasan CAMGÖZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Merkeşler Köyü Hacılar Mahallesi Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.(Öğretmen evi önünden saat 12:45 de otobüs kaldırılacaktır.)
 

       6- Seben Tazılar Köyü sakinlerinden Halime Öztürk'ün eşi, 50. Yıl Ortaokulu personeli Ali Öztürk'ün babası; Tahir ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
        Cenazesi bugün Tazılar Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

          7- Mengen Gökçesu halkından, Samanyolu Televizyonu’nda Yeşil Elma Programı’nın sunucusu Oktay Usta’nın babası; Bilal AYMELEK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
       Cenazesi yarın (23 Kasım Pazartesi günü) Mengen Kayışlar Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.  

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak