bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

19.11.2015

     1- Sazak Karamanlar Köyü halkından Merhum Abdullah ve Mürvet ALTINBAŞ'ın torunu, İlyas ve Nezaket ALTINBAŞ' ın oğlu , Canan YAVUZER'in kardeşi, Huri ve Ahmet ALTINBAŞ'ın ağabeyi; Zekeriya ALTINBAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Sazak Karamanlar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

     2- Akçaalan Köyü halkından Bedfortcu İsmail ÇELİKCAN'ın kardeşi,Merhum Rıza işci'nin  eşi, Fatma işci, Zeki ÇEŞME ve Güler İŞCİ'nin Kayınvalidesi, Orhan, Ayhan ve Beyhan İŞCİ'nin annesi; Hayriye İŞCİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Pelitcik Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

     3- Merhum İsmail ve Sariyet COP'un oğlu, Semra COP'un eşi, Merhum Kutay COP ve Ceyda ERBAYRAM'ın babaları, Kamil ERBAYRAM'ın kayınpederi, Verda ERBAYRAM'ın dedesi; Ruhsar COP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Büyük Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

       4- Pelitçik Köyü halkından Merhum Rıza İŞCİ'nin Eşi Orhan ve Ayhan İŞCİ ile Beyhan ÇEŞME'nin Anneleri Fatma ve Güler İŞCİ'nin Kayınvalidesi; Hayriye İŞCİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

       Cenazesi bugün Köroğlu Toplu Konut Sitesi'ndeki evinden alınarak, Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Pelitçik Köyü Mezarlığı'na defnedilecektir.

İkindi namazından önce Siteler Camii'nde Mevlid-i Şerif okunacaktır.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak