bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

16.11.2015

      1- Çakmaklar Mahallesi halkından  Merhum Emekli Başkomser Vecihi İŞLER'in eşi, Seyit Köyü halkından Merhum Fatma İŞLER ve Mehmet İŞLER'in kızı, Emekli Emniyet Müdürü  Aydın  İŞLER ve Emekli Telekom  Başmüdürü  Avni İŞLER'in ablası, Özel İdare Müdürlerinden  Abidin İŞLER ve Makina Mühendisi Alptekin İŞLER'in annesi, Deftardarlık  Doktoru Ümran Yiğit İŞLER ve Matematik Öğretmeni Pelin Davarcıoğlu İŞLER'in kayınvalidesi, İlke Petek ve İpek İŞLER'in babaannesi, Metin ve  ve Zehra YİĞİT ile Sanayici Ömer DAVARCIOĞLU ve Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine DAVARCIOĞLU'nun dünürü; Ayşe Aysel İŞLER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Çakmaklar Köy Camii'nde kılınacak  öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

         2- Gerede Samat Köyü halkından Bayram Yiğitbaş'ın babası, Osman ve Seyit Mehmet Yiğitbaş'ın kardeşi, Mehmet Turgut, Ramazan Gülmez ve Kamil Coşkun'un Kayınpederi, Ahmet Yiğitbaş'ın dedesi; Recep YİĞİTBAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

         Cenazesi bugün Samat Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazında sonra köy mezarlığında defnedilecektir.

       3- Gerede İlçesi Kayıkiraz Köyü halkından; İlhami HLAICI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Kayıkiraz Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığında defnedilecektir.

         4- Gerede İlçesi Göynükören Köyü halkından Altan ERGÜN'ün eşi,  Ayşegül, Furkan ve Serkan'ın anneleri, Servet ERGÜN'ün gelini; Fatma ERGÜN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi 17 Kasım 2015 Salı günü Göynükören Köy Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir. 

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak