bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

11.11.2015

     1- Aşağıkuzören Köyü halkından Merhum Ömer AKDEMİR'in eşi, Gülizar, Gülfidan, Havva ve Ali AKDEMİR'in annesi, Durmuş AKBAŞ'ın halası, Eyüp ve İlhami KARABACAK'ın kayınvalidesi; Hafize AKDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

    Cenazesi bugün Aşağıkuzören Köy Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

    2- Kıbrıscık Kızılcaören Köyü halkından Mehmet BAYRİ'nin oğlu, Zekiye BAYRİ'nin eşi, Muzaffer ve Zeliş BAYRİ'nin babası, Fahri ve Bayram SAK'ın abisi, Ahmet SAK'ın eniştesi; Necati BAYRİ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

    Cenazesi bugün Sağlık Mahallesi Küplüce Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

    3- Merhum Hacı İbrahim MUTLUER'in eşi, Rabia ÇETİN ve Durkız ALTINIŞIK'ın annesi, Muzaffer ÇETİN, Ahmet ALTINIŞIK, Sema ÇETİN ve İsmail ALTINIŞIK'ın anneannesi,  Yusuf ALTINIŞIK ve Emekli Maliyeci Mustafa ÇETİN'in kayınvalidesi; Hacı Emine MUTLUER Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

    Cenazesi bugün Sümer Mahalle Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

    4- Neci ŞİMŞEK ve Kamil ŞİMŞEK'in kardeşi, Bolu Belediyesi Personeli Burcu ŞİMŞEK'in babası; Edip ŞİMŞEK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

    Cenazesi bugün İstanbul Sinan Paşa Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından Bolu Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak