bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

10.11.2015

      1- Sarıcalar Mahallesi halkından Nurten COŞAN'ın eşi, Dr.Filiz COŞAN, Dr.Yavuz COŞAN ve Mühendis Oğuz Gökhan COŞAN'ın babası; Dr.Yaşar COŞAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi 11 Kasım 2015 Çarşamba günü Sarıcalar Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Sarıcalar Mahalle Mezarlığı'na defnedilecektir.

     2- Karaçayır Mahallesi halkından Merhum Aziz BARIŞ'ın eşi, Sezai BARIŞ'ın annesi, Ufkun BARIŞ, Işılay BARIŞ, Aziz Efe BARIŞ ve Ervasu BARIŞ'ın babaannesi, Hamiyet BARIŞ'ın kayınvalidesi; Feriha BARIŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Karçayır Mahallesi Baysal Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

     3- Borazanlar Mahallesi halkından Kadriye BEYKOZ'un eşi, Murat, Arzu ve Kemal BEYKOZ'un babası, Tuğba BEYKOZ'un kayınpederi, İrem ve Ceren BEYKOZ'un dedesi, Sait, Celal ve Enver BEYKOZ'un yeğeni, Kamuran, Maksut, Erhan ve  Ali BEYKOZ'un kuzeni; Harun BEYKOZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

     Cenazesi bugün Paşaköy Eniştebey Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Paşaköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

Not: Vefat ilanlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Cenaze ilanlarınızı kamuran@bolununsesi.com mail adresine yazılı olarak atabilir veya 0532 257 25 79 no'lu telefonu arayarak yazdırabilirsiniz.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak