bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İzzet Baysal Belgeseli için tıklayın!

GÜNÜN SÖZÜ

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

ATATÜRK


Vefat edenler

12.5.2013

      1- Yaka Musluklar Köyü halkından Sabri Şahin’in abisi, Naime Ceylan ve Naile Altındağ’ın babası, İbrahim Ceylan’ın kayınpederi, Fatma Şahin’in eşi; Ali ŞAHİN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Yaka Musluklar Köyü’nde öğle ve cenaze namazında sonra defnedilecektir.

      2- Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü’nden emekli Şeref Tombak, Adem Tombak ve Merhume Türkan Atmaca’nın annesi, Fatma ve Meliha Tombak’ın kayınvalidesi; Ayşe TOMBAK Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir.

      3- Mudurnu Uğurlualan Köyü halkından İbrahim Kaya’nın eşi, Tarım İl Müdürlüğü çalışanlarından Vural Kaya, Postacı Erol Kaya ve Safinaz Beyhan’ın annesi, Aysel ve Şükran Kaya ve Seçkin Beyhan’ın kayınvalidesi; Ayşe KAYA Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Uğurlualan Köyü’nde ikindi ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak