bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

4.5.2013

      1- Ulumescit Köyü Poyrazlar Mahallesi halkından Merhum Sait Daday’ın eşi, Mustafa Daday, Nihat Daday, Belgizar Özdemir ve Hatice Bilen’in annesi; Seher DADAY Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
     Cenazesi bugün Ulumescit Köyü Poyrazlar Mahallesi’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.
     Kültür Mahallesi’ndeki evinin önünden saat 10.00’da araç kaldırılacaktır. Namazdan önce mevlidi şerif okutulacaktır.

     2- Çepni Köyü halkından Seka’dan emekli Merhum Muzaffer Güler’in eşi, Mükerrem Günpınar, Müzeyyen Avcı, Münevver Tozan, AİBÜ Diş Hekimliği Personeli Muzaffer Güler’in anneleri, Nazile Namdar ve Merhum İbrahim Yokuş’un kardeşi; Muhsine GÜLER Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
     Cenazesi bugün Çepni Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.
     Saat 10,30’da Tabaaklar Mahallesi Yeni Katlı Otopark yanından otobüs kaldırılacaktır. Namazdan önce mevlidi şerif okutulacaktır.

      3- Mudurnu Dağyolu Küsen Köyü halkından Merhume Selime Gülen’in eşi, Müzeyyen, Gülizar ve Hanife’nin babası, Fahrettin Arslantaş, Yunus Karaman ve Nurettin Okumuş’un kayınpederi; Niyazi GÜLEN Hak’kın rahmetine
       Cenazesi bugün Mudurnu Dağyolu Küsen Köyü’nde okutulacak mevlidi şerifin ardından öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

       4- Kızık Köyü halkından Hüseyin, Mahide, Sabahat, Nezahat ve Nebahat Yaman’ın annesi, Mehmet Emin Yaman’ın eşi, Hacer Yaman, İlhan Can, Hilmi Yılmaz, Ahmet Konuk ve Saffet Doğanöz’ün kayınvalidesi; Mürvet YAMAN Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi yarın Kızık Yaylası Camii’nde okutulacak mevlidi şerifin ardından kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir. 
       Saat 10,30’da Aktaş Mahallesi Kızıklılar Kahvesi önünden araç kaldırılacaktır.   
 

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak