bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

27.4.2013

       1- Karaçayır Mahallesi halkından Merhum Onbaşı Mehmet İşgörücü’nün eşi, Kemal İşgörücü, Emine Kesen ve Mediha İşgörücü’nün anneleri; Huriye İŞGÖRÜCÜ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 
       Cenazesi bugün Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazında sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir. 
     

       2- Tekke Bozarmut Köyü’nden Merhum İsmail Güney’in eşi, İsmail ve Nebahat Güney’in anneleri, Osman Gülen, İsmail Gülen ve Durkadın Dönmez’in ablası; Fedime GÜNEY Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Köroğlu Mahallesi Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazında sonra Çıkınlar Mahallesi Mezarlığı’nda defnedilecektir. 
       

      3- Dörtdivan Çetikören Köyü’den Merhume Safinaz Kabadayı’nın eşi, Durmuş ve Ercan Kabadayı’nın babaları; Tahsin KABADAYI Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
    Cenazesi bugün Dörtdivan Çetikören Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.
      

      4- Akçakavak Köyü’nden Merhum Sait Eroğlu’nun eşi, Emekli öğretmenler Ayhan ve İlhan Eroğlu’nun anneleri, Nermin ve Yasemin Eroğlu’nun kayınvalidesi; Hacer EROĞLU Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Akçakavak Köy Mezarlığı’nda defnedilecektir. 
     

       5- Karacasu Beldesi’nden Feride Sincer’in eşi, Müzeyyen Bayındır, Şevki Sincer ve Sibel Er’in babaları, ORÜS’ten emekli terzi lakaplı; Mehmet SİNCER Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
        Cenazesi bugün Karacasu Santral Camii’nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Karacasu Merkez Mezarlığı’nda defnedilecektir.

     6- Paşaköy halkından, Merhume Makbule Cüraoğlu’nun eşi,merhum Murat Cüraoğlu ile Orhan ve Aydemir Cüraoğlu’nun babaları eski Paşaköy Muhtarı Salih Cüraoğlu’nun kardeşi; Zeki CÜRAOĞLU Hak‘kın rahmetine kavuşmuştur
        Cenazesi Paşaköyü’nde ikindi ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

 

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak