bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

25.4.2013

     1- Kıbrıscık halkından Merhum Mustafa Olkan'ın eşi, Merhum Refik Olkan, Niyazi Olkan, Hacer Oflaz, Zeliha Esen ve Saniye Gökmen'in anneleri; Hatice OLKAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Kıbrıscık Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazıdan sonra İlçe mezarlığına defnedilecektir.

     2- İhsaniye Mahallesi Eski Muhtarı Rıdvan İlhan'ın eşi, Yakup İlhan, Fatma Parlakyıldız'ın anneleri, İsmail Türkel'in ablası; Melahat İLHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
     Cenazesi bugün Kalıcı Konutlar Camiinde kılınacak, öğle ve cenaze namazından sonra Aşağısoku Mezarlığına defnedilecektir.

     3- Seben Güneyce Köyü halkından Bahattin Koçyiğit, Muradiye Güler, Fatma Özkalay'ın babaları, Sanayi Esnaflarından Zikrullah Gülen'in kayınpederi; Niyazi KOÇYİĞİT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Seben Güneyce Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

       

       4- Sümer Mahallesi halkından, Merhum Hasan Çınar'ın eşi, Ali, Emine, Adil, Adem, Erdem Çınar ve Ayşe Yiğiterol'un anneleri; Huriye ÇINAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.

        Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Yeni Camii'de kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

        5- Merhum Hacı Eminefendi, Koca Müftü Kemaleddin Efendi ve Habibullah Efendi’nin damadı, Emin Üstün, Kemal Üstün ve Abdurrahman Üstün’ün eniştesi, Gerede Gazetesi sahibi Ömer Faruk Özcan’ın babası ve Gerede Avni Akyol Öğretmenevi Müdürü Murat Ergüven’in kayınpederi, Semerkand Dergisi yazarlarından ilahiyatçı araştırmacı yazar; Yusuf Özcan HOCA EFENDİ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.

      Cenazesi bugün Gerede Yeni Cami’de kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çoğullu Köyü Mezarlığı’na defnedilecektir.

 


 


 

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak