bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

21.4.2013

       1- Karaçayır Mahallesi halkından Merhum Ahmet Gürbüz’ün eşi, Semiha Göktaş ve Sabahat Eraktaş’ın anneleri, EML Emekli Müdürü Hüseyin Göktaş ile Av. Hüsnü Eraktaş’ın kayınvalidesi, Sibel, Sevil ve Serkan Göktaş ile, Emre ve Güven Eraktaş’ın anneanneleri; Zehra GÜRBÜZ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
       Cenazesi bugün Karaçayır Siteler Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’nda defnedilecektir.

       2- Mudurnu Dodurga Köyü halkından Merhum Osman Çakır’ın eşi, Asım ve Adem Çakır’ın annesi, Muammer, Hayrettin, Nizamettin ve Necmettin Çakır’ın babaanneleri; Şehribar ÇAKIR Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.
      Cenazesi bugün Dodurga Köyü’nde öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

       3- Gerede halkından, Merhum Zeki gayret'in eşi, Bolu Esnaf ve Saatkarlar Odası Başkanı Tahir Gayret ile Ziraat Mühendisi Cengiz Gayret'in anneleri; Hikmet GAYRET Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.
        Cenazesi bugün Gerede Yeni Camii'de kılınacak ikindi ve cenaze namaından sonra Gerede Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.


 

 

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak