bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler

20.8.2018

        1- Seben ilçesi Korucuk köyü halkından Hatice GÜLMEZ’in eşi, Muttalip ve Mutlu GÜLMEZ’in babaları, Fatma KANDEMİR ve Şükran GÖLBUNAR’ın abisi, Filiz ve Firdevs GÜLMEZ’in kayınpederi, Burak, Buse, Sudenaz ve Elif GÜLMEZ’in dedeleri, (Merhum) Ali GÜLMEZ’in oğlu, emekli orman muhafaza memuru; Bekir GÜLMEZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Fatih camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

      2- Borazanlar mahallesi halkından (Merhum) hacı Tahsin EKŞİOĞLU’nun eşi, Faruk BAYRAKTAR’ın kayınpederi, Emine BAYRAKTAR’ın annesi, Muhammet Talha ve Feyza BAYRAKTAR’ın anneanneleri; Fatma EKŞİOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sandallar mahallesi camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

        3- Sümer mahallesi halkından Macir Emin ve Şeref SAKARİYA’nın oğlu, Emine SAKARİYA’nın eşi, Emin, Ömür ve Nurcan SAKARİYA’nın babası; Seyfi SAKARİYA Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

        Cenazesi bugün Sümer mahallesi Yeni camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

Vefat Edenler

AK Sigorta Acentesi Necdet Davarcıoğlu
Tel: 217 75 66 GSM: 0532 245 97 20
| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak