bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Okul önündeki tehlike !

Facebook'ta Paylaş

       Koç Okulu'nun önündeki yaya geçidinin taşlarını sökerek karşı seride geçiş yapan sürücüler, hem öğrenciler için hem de karşı şeritten gelen sürücüler için büyük tehlike oluşturuyor. Aylardır yapılan bu tehlikeli geçişlere kimsenin ses çıkarmaması çok garip ! 

YORUMLAR Toplam yorum: 6
 • Bolu Rehber(26.3.2015 22:37:37)

  Kesin siz başlatmışsınızdır yol çalışmasını yetkili yerlere haber vermişsiniz demekki.

 • bolulu(26.3.2015 13:14:22)

  orda çalışma başladı heyyyyyyyy

 • Bolu Rehber(22.3.2015 23:44:41)

  Okul idaresi, muhtar veya polis kim olduğu çok önemli değil sonuçta kimse ilgilenmiyo  orada açılan taşları yerine koymak için illaki biryerlere haber vermeye gerek muhtar güneşli havada sandalye boyar okul idaresi birilerine şirin görünmek için okul aile birliği odasına mescit yapar (cami çok uzak ya) ama üç tane taşa gelince yetkili yerlere haber vermek gerek  öylemi bırakın bu işleri kardeşim mahalle muhtarıysan okul müdürüysen çevrende yanlış varsa düzelteceksin kimseye sormadan hesap vermeden yapacaksın 700 çocuk emanet etmiş insanlar sana koskoca mahalleli güvenmiş seni muhtar yapmış kazma kürek alacaksın eline yinede yapacaksın

 • bolulu(22.3.2015 14:48:24)

  bolu rehber rumuzlu kişiye soruyorum. okul idaresine sordunuz mu acaba yetkililere haber vermişler mi? Sorup soruşturmadan okulla ilgili ilgilenmiyor diye yorum yazmayın lütfen! Zahmet edip bir sorun. İlgilenmezlerse yazın.

 • Bolu Rehber(20.3.2015 17:39:16)

  Oradan hergun onlarca arabâ geçiş yapıyor bunların içinde okulla alakalı olan insanlarda var ne mahalle muhtarı ne okul idaresi nede oraya hergün gelen polis ekipleri bu konu ile ilgilenmiyor.Hata onların değil onlara ses çıkartmayan biz velilerin bence.o ışıklara önce mobesa kamerası takılması lazım.

 • sefer taşkın(20.3.2015 15:13:24)

  koç okulu öğrenci velisi olarak bu konuyu haber yaptığınız için sizlere teşekkür ediyoruz...
  sizden rica ediyoruz birde okula kesinlikle üst geçit yapılmalı bu konuda haber yaparsanız seviniriz...

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak