bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Bolu'ya yakışıyor mu bu Kampüs yolu ?

Facebook'ta Paylaş
 • Şantiye önü, delik deşik yoldan görüntü-1

 • Şantiye önü, delik deşik yoldan görüntü-2

        Bolu'ya gelen yabancı birisine "Bu yol Abant İzzet Baysal Üniversitemizin Kampüs yolu desek" hayatta inanmaz. 30 bin öğrencinin yaşadığı, lafa gelince üniversite kenti dediğimiz Bolu'ya yakışıyor mu bu görüntüler? 

        Bu nasıl bir yoldur, en önemlisi de Karayolları Şantiyesi'nin önü olması, çok acı verici, yolun D-100'e çıkana kadar mesafesinin her 100 m'si hep bu şekilde.

YORUMLAR Toplam yorum: 6
 • nur(6.4.2015 21:12:19)

  ŞEHRİN göbeyinde sağlam yol varmı ki orası olsun.Atatürk Heykeli nin arkasındaki göbeğin etrafından geçerken araba at arabası gibi takırdıyor,asfalt döküp birkaç ay sonra kazılan biryer var mı,  PLANSIZLIK,KALDIRIM TAŞLARI BOLUYA NEREDEN GETİRİLİYOR,KALDIRIM YAP BOZ BU NE BOLLUK KALDIRIM TAŞI FABRİKASI KİMİNNNNNNNN.

 • omer faruk(16.3.2015 14:23:25)

  Bolu belediyesinde rasyonel akla, ilin 10 yıllık gelecek planlarına, akademisyenlere ve de en önemlisi bilimsel verilere bakılmamaktadır. Tek plan başkanın kafasındaki taslaktır. Herhangi bir mühendis ya da planlamacı o "üst akıl" ı ikna edemez ya da ondan farklı hareket edemez. 12 yıldır yiyenler yedi yemeyenler de gargara yapsın.

 • Sarslan(16.3.2015 10:30:13)

  yakışıyo yakışıyo hemde on numara yakışıyor.. haziranda göreceksiniz hatta ne kadar yakıştığını, üniversitelilerde boluda oy kullanacak!!.. birileri çalıyor ama yol yapıyor , marmaray diyordu!!

 • bolu14(16.3.2015 08:57:24)

  Bundan yaklaşık 15 gün önce Karabük ten İzzet Baysal Ün.Hastanesine acil iki sevkli hasta gelmiş, hasta yakınları Cumhuriyet caddesi üzerindeki bir giyim mağazasına geldiler, biraz kıyafet aldılar, Bolu Belediye başkanı hangi partiden diye sordular, bende nedenini sordum, Bu caddenin hali ne dediler, tabi ki bende övünerek üç dönemdir akp.li belediye başkanımız var dedim, ama adamlar inanmadılar. Bende Kardeşim bu caddenin adı CUMHURİYET olduğu için bakım yapılmıyor, Cumhuriyet bir reklam arası ya, rejimi değiştireceğimiz için bakım yapılmıyor diye espiri yaptım. Cumhuriyet Caddeside şehir içinden kampüse giden en önemli yol. Yakışmıyor ama, yakıştıranlarda da utanma yok, seçim geliyor yine dilenciliğe çıkarlar, inşallah o zaman gereğiiii..

 • Bir Bilen(16.3.2015 08:56:52)

  Bolu Belediyesi farkııı. Anlayanaaa

 • isimsiz(16.3.2015 08:46:18)

  sanırım şantiye çalışanları ek iş olarak sanayide buradan geçerken arızalanan araçları tamir ediyorlar. daha çok para kazandıkları için tamir etmiyorlar yolu

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak